Republika Srbija OPŠTINA PEĆINCI, mesto prosperiteta
Autonomna Pokrajina Vojvodina OPŠTINA PEĆINCI, mesto prosperiteta
OPŠTINA PEĆINCI, mesto prosperiteta
Četvrtak, 27. Maj 2010.

Pećinci najbezbedniji

Povratak

Pećinci najbezbedniji
Pećinci najbezbedniji

     Povodom dana policije predsednik opštine Pećinci Siniša Vukov, organizovao je prijem za pripadnike policije iz Policijske stanice Pećinci. Prijemu je prisustvovao i predsednik Skupštine opštine Pećinci Živko Marković. Tom prilikom predstavnici lokalne samouprave i policije razgovarali su o bezbednosnoj situaciji na teritoriji opštine i konstatovali da je zadovoljavajuća,ali da i dalje ima prostora za unapređenje bezbednosti građana i imovine.

     Predsednik opštine Siniša Vukov je istakao dobru saradnju lokalne samouprave, policije i građana. „Možemo da se pohvalimo, da je opština pećinci na nivou sremskog okruga, najbezbednija opština godinama unazad, što je izuzetno značajno imajući u vidu vrlo dinamičan industrijski razvoj i nivo finansijskih sredstava, koji se poslednjih godina slio u opštinu. Lokalna samouprava i policija će svakako i ubuduće biti partneri na ostvarivanju što veće bezbednosti građana“ – rekao je Vukov.

     Predsednik Skupštine opštine Pećinci Živko Marković je naglasio, da je bezbednost građana i njihove imovine prioritet i policije i lokalne samouprave i da u tom smeru treba raditi i u narednom periodu.

     Komandir Policijske stanice Pećinci Miodrag Kostić je rekao, da je za policijsku stanicu od posebnog značaja pomoć opštine u obezbeđivanju materijalno-tehničkih sredstava, neophodnih za uspešno organizovanje rada. On je istakao dobru saradnju policije, ne samo sa lokalnom samoupravom, već i sa pravosudnim i poreskim organima, ali i građanima, Mesnim zajednicama i privrednim subjektima na teritoriji opštine.

Kalendar

Kliknite na označeno polje za detalje