Utorak, 15. Novembar 2022.

Novi bodovi za Sremac

U okviru 14. kola Sremske lige, fudbaleri Sremca dočekali su u Deču goste iz Martinaca fudbalere Borca 1925.

Već u 8. minutu, preko Jurišića, domaćin je golom krunisao jedan napad. Do kraja utakmice, na terenu je, praktično, postojala samo jedna ekipa, koja je bez većeg napora postigla još tri gola: Lemić u 31. i 40. i Gligorijević u 72. minutu. Sremac je svom saldu pridodao još tri boda, što ga je na tabeli približilo popinačkom Napretku.

Konačan rezultat: Sremac – Borac 1925 4:0 (3:0)

DEČ. Igralište: FK Sremac. Gledalaca: 50. Sudija: Nikola Kanazir (Sremska Mitrovica). Strelci: 1:0 Jurišić u 8, 2:0 Lemić u 31. 3:0 Lemić u 40 i 4:0 Gligorijević u 79. minutu. Žuti kartoni: Radić, Simonović, Lemić i Novaković (Sremac), Simikić (Borac 1925).

SREMAC: Radić (od 55. Šljukić), Dokić, Stojković, Nedeljković, Simonović (od 62. Novaković), Stamenković (od 62. Milić), Majstorović (od 25. Lemić), Matić, Jurišić, Gligorijević, Marčeta.

BORAC: Andrejić, Lazić, Božić, Jovelić (od 60. Josimović), Miglinci, Simikić, Vranešević, Matić, Šarčević, Filipović, Žunić.