Ponedeljak, 17. Oktobar 2022.

Kameni bez bodova u gostima

U okviru 9. kola Međuopštinske lige Srem – Istok, fudbaleri Kamenog gostovali su juče fudbalerima Poleta u Novim Karlovcima.

Bez nekoliko standardnih prvotimaca, Kameni je izašao na megdan Poletu i dobar deo utakmice bio je manje-više ravnopravan rival. U 16. minuti Radosavljević pogađa prečku gola Ivanovića. S druge strane, u 33. minuti Kameni propušta idealnu priliku da iznenadi domaćina - Mileusnić beži odbrani Poleta i ulazi u kazneni prostor, ali bez konačnog efekta. Međutim, nešto kasnije to uspeva Marku Saviću, napadaču Poleta - prodor po desnoj strani, ulazi u kazneni prostor Kamenog, sledi precizan šut i lopta završava iza leđa Ivanovića i sa rezultatom 1:0 odlazi se na odmor. U nastavku utakmice, sve dileme oko pobednika, otklonio je odličnim šutem i golom iskusni Radosavljević u 66. minutu.

Konačan rezultat: Polet – Kameni 2:0 (1:0)

NOVI KARLOVCI. Igralište: FK Polet. Gledalaca: 150. Sudija: Blagoje Radić (Irig). Strelci: 1:0 M. Savić u 37, 2:0 Radosavljević u 66. minuti. Žuti kartoni: Lukić, Mitrović i S. Savić (Polet), Straživuk, Mileusnić i Sali (Kameni).

POLET: Pašić, Šarović (od 46. Jović), Lukić, Mitrović, Radosavljević, S. Savić, Kesić, Đorđević, Marković (od 75. Delibos), Lazić, M. Savić (od 46. Koraćević).

KAMENI: Ivanović, Straživuk, Dobriković, Mileusnić, P. Jovanović, Asani, J. Radojčić (od 88. A. Jovanović), Sali (od 84. M. Radojčić), Vudragović, Šveljo, Milutinović.