Nedelja, 17. Jul 2022.

Sloboda igrala nerešeno u Rumi

Fudbaleri tovarničkog FK „Sloboda“ gostovali su u subotu fudbalerima GFK „Sloven“ u Rumi. S obzirom da je ovo tek prva kontrolna utakmica za obe ekipe, treneri Maslić (GFK Sloven) i Baljak (Sloboda) mogu biti zadovoljni prikazanom igrom svojih izabranika.

Očigledno je bilo da su oba tima bili željni terena, jer je viđen meč sa mogo ritma. Prva promena rezultata dogodila se u 35. minutu - Cvijić je dobro prihvatio jednu odbijenu loptu, usledio je šut po zemlji u nebranjeni ugao gola Krmpića. Rezultat je bio poravnat u 43. minutu - iskusni Josimov je centrirao iz ugla, a pred golom domaćina najbolje se snašao Đuričić, koji je matirao Šegavca.

Pored dva gola, viđeno je više izglednih prilika na obe strane.

Konačan rezultat: GFK Sloven – Sloboda 1:1 (1:1)

RUMA. Igralište: GFK Sloven. Gledalaca: 200. Sudija: Vladimir Blažon (Ruma). Strelci: 1:0 Cvijić u 35, 1:1 Đuričić u 43. minutu.

GFK SLOVEN: Šegavac, Parmaković, Malović, Jovanović, Mandić, Stojisavljević, Živković, Cvijić, B. Ilić, Jadrić. Igrali su još: Simić, G. Ilić, Puzić, Vukmanović, Ćirić i Stupar.

SLOBODA: Krompić, Jošić, Aćimov, Josimov, Kuburović, Jakovljević, Đuričić, Pavlović, Pilipović, Glišić, Kalajdžić. Igrali su još: Petrović, Lazarević, Đorić, Matić, Terzić, Dragojević, Dokić, Milinković, Milosavljević, Vidić i Stepanović.