Ponedeljak, 25. April 2022.

Bodovi za Slobodu na domaćem terenu

U okviru 24. kola Vojvođanske lige – Jug, fudbaleri Slobode dočekali su goste iz Pećinaca fudbalere Donjeg Srema 2015.

Zanimljiva utakmica dva zonaša iz pećinačke opštine, gde je posle desetak minuta igre Sloboda golovima Pavlovića i Đorđevića (dva) povela 3:0, te se činilo da je Donji Srem 2015 pred ubedljivim porazom. Ipak, čast gostiju odbranio je prelepim pogotkom Milanović nekoliko minuta pre kraja prvog poluvremena. Golgeter Pećinčana, Nikola Kokir u nastavku utakmice postiže gol i opštinski derbi postaje daleko uzbudljiviji. Ipak, sve dileme otklanja golom Matović, te je rezultat 4:2 bio i konačan.

Konačan rezultat: Sloboda – Donji Srem 2015 4:2 (3:1)

DONJI TOVARNIK. Igralište: FK Sloboda. Gledalaca: 150. Sudija: Željko Štumpf (Novi Sad). Pomoćnici: Bojan Graovac (Ruma) i Dimitrije Matić (Šid). Strelci: 1:0 Pavlović, u 6. 2:0 Đorđević u 7, 3:0 Đorđević u 9, 3:1 Milanović u 41., 3:2 Kokir u 48. i 4:2 Matović u 56/ minutu

SLOBODA: Krompić, Glišić, Kalajdžić (Turan), Lazarević, Đuričić, Kobiljski od 52. Matović), Barić (od 52. Vidić), Pavlović, Đorđević (od 72. Stepanović), Kuburović ( od 56. Đorić), Dimić.

DONJI SREM 2015: Ristić, Ješić, Radivojević, V. Ljubojević, Perišić, Marković (od 46. Adamović), Kokir, Sekulić, Radosavljević, Milanović, Zejić.