Ponedeljak, 4. April 2022.

Nova tri boda za Šumar

U okviru 17. kola Međuopštinske lige Srem – Istok, fudbaleri Šumara dočekali su u subotu u Ogaru fudbalere Hajduka 1932 iz Šimanovaca. S obzirom da su bodovi bili preko potrebni akterima utakmice - domaćinu da bi ostao u trci za mesta koja vode u višu Sremsku ligu (direktno ili kroz baraž), a gostima u borbi za opstanak – utakmica je bila dosta borbena.

Tokom 90 minuta igre, viđena su dva gola: oba u mreži Šimanovčana. Šumar je poveo pogotkom Mitrovića u 56. minuti iz kaznenog udarca, a sve dileme oko pobednika otklonjene su golom Obradovića u 85. minuti.

Konačan rezultat Šumar – Hajduk 1932 2:0 (0:0)

OGAR. Igralište: Šumara. Gledalaca: 50. Sudija: Bojan Pavlović (Šabac). Strelci: 1:0 Mitrović u 56, 2:0 Obradović u 85. minutu. Žuti kartoni: Lazić, Obradović, G. Vračević i Draganović (Šumar), Uzelac, Petrović, I. Vračević, Vidaković i Predragović. Crveni karton: drugi žuti karton Petrović (Hajduk 1932).

ŠUMAR: Mladenović, Miličević, Maksić, Draganić, Lazić, Mitrović, Obradović, G. Vračević, Draganović, Mladenović, Ragastovac. Igrali su još: Jovanović, Karaklajić, Marjanović i Lončar.

HAJDUK 1932: Uzelac, Tomić, Beraković, Vasiljević, Petrović, Savić, I. Vračević, Milutinović, Vidakov, Lazić, Predragović. Igrali su još: Nikolić, Lalić, Čavić, Milovanović i Lemajić.