OPŠTINA PEĆINCI, mesto prosperiteta
Ponedeljak, 28. Mart 2022.

Graničar bez bodova na svom terenu

Povratak

U okviru 16. kola Međuopštinske lige Srem – Istok, u Obrežu su se juče sastali domaći fudbaleri Graničara i gosti iz Novih Karlovaca fudbaleri Poleta.

Domaćin je prvi put pripretio u 18. minutu posle neugdonog šuta Lisaulova. Ipak, gosti dolaze u vođstvo u 22. minutu: Kesić je centrirao iskosa sa dvadesetak metara, pred golom domaćina, a najbolji je bio u skoku iskusni Marković, koji kažnjava neodlučnost odbrane Graničara, pa i golmana Samardžića. Polet je prednost duplirao u 38. minutu: duga lopta Rada Savića prema Kesiću, koji je primetio istrčalog Samardžića i dobro odmerenim udarcem postiže gol.

U nastavak utakmice Graničar je ušao odlučnije i preko Lisaulova je u nekoliko navrata bio u prilici da smanji prednost Poleta. Ipak rezultat od 0:2 ostao je kao konačan. Priliku za popravni klub iz Obreža će imati sledeće subote, kada gostuje Rudaru iz Vrdnika.

Konačan rezultat: Graničar – Polet 0:2 (0:2)

OBREŽ. Igralište: FK Graničar, Gledalaca: 200. Sudija: Blagoje Radić (Irig). Strelci: 0:1 Marković u 22 i 0:2 Kesić u 38. minutu. Žuti kartoni: Aleksić u 75 (Graničar), Rade Savić (Polet). Crveni karton: Aleksić, drugi crveni (Graničar).

GRANIČAR: Samardžić, Žimanović (od 53. Rašković), Kordolup, Oljača, Mihajlo Petrović, Ivan Nikolić, Devrnja (od 46. Mandarić), Jovanović, Miodrag Petrović (od 46. Aleksić), Miloš Nikolić, Lisaulov (od 80. Vlahović).

POLET: Radošević, Milić (od 53. Lukač). I. Savić (od 8. Đorđević), Kostić, Šašić, Savić, Koraćević, Kesić, Marković, Lukić.