Ponedeljak, 14. Februar 2022.

Šumar nerešeno protiv Sremca u Kući fudbala

FK Šumar, član Međuopštinske lige Srem – Istok, gostovao je u subotu, u Staroj Pazovi, FK Sremcu sremskoligašu iz Vojke. Već u 6. minutu domaćin je ozbiljnije pripretio, kada je viđen neuspeo lob Pavkovića. Nešto kasnije i Obradović je pokušao da ugrozi gol vojačkog sremskoligaša, ali bez uspeha. U 15. minuti gol - Kolarov je preciznim šutem iz slobodnog udarca poslao loptu iza leđa Mladenovića.

Do poravnanja rezultata dolazi u 33. minuti - Lončar se najbolje snalazi pred golom Sremca. Lep šut Pavkovića u 38. minuti ne donosi promenu rezultata. Najlepši detalj utakmice u 53. minuti - šou program Čortanovačkog završava se golom, te su Vojčani ponovo u prednosti. Međutim, prednost je trajala samo do 65. minute, kada se Lončar, golgeter Ogarčana, ponovo upisao u strelce, posle odličnog proigravanja Gorana Miličevića.

Konačan rezultat: Šumar – Sremac 2:2 (1:1)

STARA PAZOVA. Igralište: Sportski centar FS Srbije. Sudija: Ćirković (Stari Banovci). Strelci: 0:1 Kolarov u 15, 1:1 Lončar u 33, 1:2 Čortanovački u 53. i Lončar u 65. minutu.

ŠUMAR: Mladenović, Vračević, Mlađenović, Ragastovac, Maksić, Obradović, G. Miličević, Jevđić, Lončar, Lazić i Karaklajić. Igrali su još: Z. Miličević, Ignjatović, Stjepanović, Mirilov i Radojčić.

SREMAC: Strugalović, Eraković, Vračev, Cvijanović, Inđić, A. Rankov, Grujin, Stojanov, Kolarov, Pavković i Jovanović. Igrali su još: Čortanovački, B. Rankov, Kujundžić, Simetić, Đokić, Ostojić, Čavić, Ragastovac, Antunov, Čeprnja, V. Rankov i Rajić.