Ponedeljak, 13. Decembar 2021.

Ubedlјiva pobeda Srem basketa

U okviru Regionalne pionirske lige – U 15, pećinački košarkaši su juče nadigrali vršnjake Jadrana iz Golubinaca. Već posle prve četvrtine, koju su mladi košarkapši Srem Basketa ubedlјivo dobili, moglo se pretpostaviti kojoj će ekipi pripasti bodovi. Dominacija izabranika Živka Misirače i u nastavku utakmice je potvrđena, te je drugo poluvreme odigrano u laganom ritmu, a Srem basket je ostvario ubedlјivu pobedu rezultatom 55:22 (20:4, 16:6, 8:4, 11:8).

DONјI TOVARNIK, Sporska hala: gledalaca 30. Sudije: M. Uzelac (Stara Pazova) i I. Petković (Pećinci).

SREM BASKET: Plavšić, Obradović 6, Dragišić 4, Jeremić 3, Topalović 15 (1 trojka), Prodanović, Karić 11, Radojčić 13, Lukić 3 i Jovičić.

JADRAN: Dragičević, Radičević 5 (1), Radić 2, Trišić, Geratović 4, Šlјivar 2, Gvojić 1, Milošević, Knežević 8, Rustom, Ostojić i Vojnović.