Ponedeljak, 22. Novembar 2021.

Pećinčani bez bodova na Suvači

U okviru 15. poslednjeg jesenjeg kola Vojvođanske lige – Jug, fudbaleri Donjeg Srema dočekali su na Suvači goste iz Veternika. Loš dan za pećinačke fudbalere je započeo već u 10. minutu igre kada Čičić pogađa prečku gola Jelače. Šest minuta kasnije u kaznenom prostoru domaćina oboren je Pečić, te sudija Kampić dosuđuje kazneni udarac, koji Kitić pretvara u gol. Desetak minuta kasnije 0:2: centaršut sa strane, najviši u skoku je bio Ušćumlić. U 36. minutu Veternik povećava vođstvo na 0:3: kiks Jelače kažnjava Čičić.

U nastavku utakmice Donji Srem 2015 je pokušao nešto više, ali su gosti bili uspešniji: golovi Kitića u 67 i Ušćumlića u 71. minuti. Predivnim šutem i golom u 85. minuti, Bojić je uspeo da ublaži poraz domaćina.

Konačan rezultat Donji Srem 2015 – Veternik 1:5 (0:3)

PEĆINCI. Igralište: Sportski centar „Suvača“. Gledalaca: 200. Sudija: Nemanja Kampić (Novi Sad). Strelci: 0:1 Kitić u 16, 0:2 Ušćumlić u 26, 0:3 Čičić u 36, 0:4 Kitić u 67, 0:5 Ušćumlić u 71, 1:5 Bojić u 85. minutu.

DONJI SREM 2015: Jelača, Ješić (Đurković), Mance, M. Perišić (Konestabo), Nikolić (Vukmanović), Kokire, P. Perišić, Sekulić (Bojić), Zorić, Ljubojević, Štetić (Pejčinović).

VETERNIK: Ivić, Švonja, Ognjanović, Ušćumlić, Kitić, Skoko, Pečić, Zekić, Sekulić, Čičić (Vukaljević), Turalo.