Ponedeljak, 15. Novembar 2021.

Srem se učvrstio na vrhu tabele

Utakmicom u Vrdniku protiv FK „Rudar“, u okviru Međuopštinske lige Srem – Istok, FK „Srem“ iz Sremskih Mihaljevaca je sa maksimalnim učinkom završio jesenji deo sezone: 13 utakmica - 13 pobeda, a gol-razlika je impozantna: 48:4.

Već posle par minuta igre Mihaljevčani su došli u vođstvo: centaršut Krejića, Vučković pretvara u gol. U 8. minutu 0:2 - posle prodora Krejića i centaršuta, na pravom mestu je bio Bajlović. Isti igrač je u 18. minuti na pravi način okončao brzi napad Srema, utrčavanjem u prazan prostor i rutinskom završnicom. Četvrti gol je postigao Bajlović posle proigravanja Kurteša. U poslednjih nekoliko minuta još dva gola ekipe iz Sremskih Mihaljevaca: u centru pažnje je bio Nović.

Poprilično oslabljen Rudar nije bio u stanju da pruži ozbiljniji otpor Sremu, koji je ostvario ubedljivu pobedu i uknjižio tri nova boda.

Konačan rezultat Rudar – Srem 0:6 (0:3)

VRDNIK. Igralište: FK Rudar. Gledalaca: 100. Sudija: Marko Šljepica (Novi Banovci). Strelci: 0:1 Vučković u 3, 0:2 Bajlović u 8, 0:3 Bajlović u 18, 0:4 Krejić u 54. 0:5 Nović u 88, 0:6 Nović u 90. minutu.

RUDAR: Gvoka, Manojlović, Ilkić (od 65. Trivunčić),, Gavrić, Mihajlović, M. Ninković, Rudić, Božin, Opačić, Lužajić, Popović (od 55. Bevc).

SREM: Štampar (od 67. Bantić), Turćinović, Pilipović, Maričić (od 60. Ranković) Paunković, Vučković (od 60. Bosančić), Alijagić (od 46. Kurteš), Nović, Bežanović, Bajlović, Krejić (od 67. Puljić).