Ponedeljak, 1. Novembar 2021.

Pobeda Ogarčana u Krušedolu

U okviru 11. kola Međuopštinske lige Srem – Istok, fudbaleri Šumara gostovali su juče fudbalerima Krušedola i ostvarili značajnu pobedu.

Iako je tokom većeg dela prvog poluvremena Krušedol imao inicijativu, gosti iz Ogara su bili konkretniji: Tomić u 3. minutu ne uspeva da proturi loptu pored Ivaniševića, a dvadesetak minuta kasnije Petronijević pogađa prečku gola domaćina.

I kako to obično biva, kazna za neiskorićene prilike stiže u 41. minuti: Marčetić iz auta, rukom ubacuje loptu u kazneni prostor Šumara, gde Nenad Curaković glavom spušta loptu ispred sebe i dobro odmerenim udarcem šalje je u gol. U 47. minutu kapitalnih 2:0: Kulja je oboren pred golom Mladenovića, a Čekičevič bez razmišljanja pokazuje na belu tačku: Klajić je bio siguran izvođač najstrožije kazne.

Prednost Krušedola u 50. minutu smanjuje Miličević, posle brze kontre. U 66. munutu poravnanje rezultata: posle šuta Petronijevića, Kulja nespretno reaguje u šalje loptu glavom u svoju mrežu, dok u 75. minutu iskusni Mitrović, najbolji strelac MOL – Istok, po ko zna koji put dokazuje svoje realizatorske sposobnosti, te postiže gol za konačan rezultat Krušedol – Šumar 2:3 (1:0)

Krušedol. Igralište: FK Krušedol. Gledalaca: 100. Sudija: Nikola Čekičević (Morović). Strelci: 1:0 Nenad Curaković u 41, 2:0 Klaić u 47, 2:1 Miličevič u 50, 2:2 Kulja u 66. (autogol) i 2:3 Mitrović u 75. Minutu. Žuti kartoni: Krunić, Karas i Jelković (Krušedol), Obradović, Petronijević i Ivanović (Šumar).

KRUŠEDOL: Ivanišević, Marčetić, Hornjik, Karas, Klajić, N. Curković (Radulović), M. Curković (Mićin), Jelković (Stanlić), Jovanovič, Kulja, Krunić (Marković).

ŠUMAR: Mladenović, Miličevićč, Draganić, Tomićč, Mitrović, Obradović (Stjepanović), Petronijević (Lazić), Vračević (Popović), Ivanović, Draganović, Ragastovac.