OPŠTINA PEĆINCI, mesto prosperiteta
Četvrtak, 7. Oktobar 2021.

Sloboda nadigrala Železničar

Povratak

Sinoć je u Donjem Tovarniku, pod svetlošću reflektora, odigrana odložena utakmica 1/16 finala Kupa PFS Srem, između Slobode i Železničara iz Inđije. U razmaku od samo petnaestak minuta, domaćin je postigao tri gola (Matović u 58, Đorđeviću 67. i Salkunić u 73. minutu) i tako je na najbolji način potvrdio svoju dominaciju. Zonaš iz pećinačke opštine u svakom pogledu nadigrao sremskoligaša iz Inđije i na najbolji način je najavio derbi utakmicu 9. kola Vojvođanske lige – Jug, Donji Srem 2015 – Sloboda, koji se igra 10. oktobra na pećinačkoj Suvači.

Sloboda – Železničar

3:0 (0:0)

DONJI TOVARNIK. Igralište: FK Sloboda. Sudija: Blagoje Radić (Irig). Pomoćnici: Sržan Kavgić (Sremska Mitrovica) i Jovan Katić (Ruma). Delegat: Stevica Veselinović (Ogar). Strelci: 1:0 Matović u 58, Đorđević u 67. i 3:0 Salkunić u 73. minutu. Žuti kartoni: Petrović i Bojić (Sloboda), Dubajić i Đuričić (Železničar).

SLOBODA: Krompić, Vidić, Bogićević (od 53. Mandić), Bojić, Stepanović, Salkunić, Petrović (od 53. Stojadinović), Đorđević, Kuburović, Matović i Vujasinović.

ŽELEZNIČAR: Blagojević, Ninić, Pećanac (od 46. Đuričić), Branković, Vučković (od 64. Lukač), Mitrović (od 46. Kaurin, od 90. Mihajlović), Mandić, Plećaš, Rakar, Blanuša, Dubajić (od 46. Sokolović).