OPŠTINA PEĆINCI, mesto prosperiteta
Utorak, 14. Septembar 2021.

Šimanovčani i dalje bez bodova

Povratak

Nakon jučerašnjih utakmica 3. kola Prve lige veterana, očigledno je da se najstariji fudbaleri Hajduka iz Šimanovaca, još uvek prilagođavaju novom stepenu takmičenja. Kadrovski problemi i izostanak ključnih igrača, jedan su od razloga trećeg izastopnog poraza.

Ovog puta, Hajduk je poražen od ekipe Taurunum, u Zemunu, 8:2 (poluvreme 2:1). U prvom poluvremenu utakmice odigrane na Gradskom stadionu u Zemunu, igra je bila manje-više ravnopravna. Za razliku od domaćina, koji je na raspolaganju imao dvadesetak igrača, Šimanovčani su imali samo jednog rezervnog igrača.

Taurunum – Hajduk

8:2 (2:1)

ZEMUN. Gradski stadion: gledalaca 100. Sudija: Marko Kostić (Beograd). Strelci: 1:0 Bogunović u 8, 1:1 Cvetičanin u 20, 2:1 Bogunović 30. iz penala, 3:1 Gegić u 53, 4:1 Đokić u 56, 5:1 Bogunović u 65, 6:1 Petrović, 6:2 Čestić u 77, 7:2 Bajić u 80, 8:2 Đokić u 89. minutu.

TAURUNUM: Ostojić, Cvetović, Šimšić, Čović, Radovanović, Stanić, Runjo, Radić, Gegić, Garaović, Bogunović. Igrali su još: Komazec, Lazić, Lazić, Aćimović, Bajić, Madžar, Beruati, Milićević, Đokić, Petrović, Petković.

HAJDUK: Košutić, Kozar, Radović, Radosavljević, Rikanović, Glumčević, Zakić, Kuljanin, Savić, Cvetičanin, Čestić. Igrao je još: Radivojević.

Rezultati juče odigranih utakmica: Rekreativo (Beograd) – BUSK (Beograd) 2:1, Taurunum (Zemun) – Hajduk (Šimanovci) 8:2, PKB (Padinska Skela) - Policajac (Beograd) 1:6 i Mladenovac – Kosovo i Metohija 2:1. Danas igraju: Sveti Stefan (Beograd) – Radnički (Obrenovac) i BASK (Beograd) – Dunav (Veliko Selo).

Odložen meč: Beograd – Brodarac (Novi Beograd).

Tabela: 1. Taurunum (9:2) 7, 2. Mladenovac (8:6) 7, 3. Brodarac (17:8) 6, 4. Sveti Stefan (10:6) 6, 5. Beograd (8:5) 6, 6. Rekreativo (2:1) 5, 7. Radnički (7:6) 4, 8. Policajac (10:7) 3, 9. PKB (6:10) 3, 10. Dunav (5:8) 1, 11. Kosovo i Metohija (4:7) 0, 12. BUSK (4:8) 0, 13. BASK (3:9) 0 i 14. Hajduk (5:15) 0 bodova.