Ponedeljak, 13. Septembar 2021.

Dominacija Šumara u Šimanovcima

U okviru 4. kola Međuopštinske lige Srem – Istok, u Šimanovcima su se juče sastali domaći FK „Hajduk 1932“ i gosti iz Ogara FK „Šumar“.

Domaći fudbaleri su dobro startovali. Najpre je Krstović bio u prilici da Hajduk 1932 dovede u vođstvo u 2. minuti, a nešto kasnije na centrašut Arsenović Lalić je zakasnio. Viđen je lep šut Ilića u 10 minuti. I to bi bilo – to se tiče učinka domaćina. U nastavku utakmice Šumar je dominirao i opravdao je epitet jednog od najozbiljnijih kandidata za šampionsku titulu. Iskusni Mitrović sjajno skače u 15. minuti i dobro odmerenim udarcem glave šalje loptu u nebranjeni donji desni ugao gola Ninića.

Drugo poluvreme je donelo totalnu dominaciju Šumara. Najpre je Mitrović u 55. minutu povisio na 0:2, a Tomić pet minuta kasnije na 0:3. Konačno, tačku je stavio Simić u 80. minutu.

Konačan rezultat Hajduk 1932 – Šumar 0:4 (0:1)

ŠIMANOVCI. Igralište: FK Hajduk 1932. Gledalaca: 50. Sudija: Robert Ipač (Novi Sad). Strelci: 0:1 Mitrović u 16, 0:2 Mitrović u 55, 0:3 Tomić u 60, 0:4 Simić u 80. minutu. Žuti kartoni: Skopljak i Tomić (Hajduk 1932).

HAJDUK 1932: Ninić, Krstović (od 65. Mihić), Belić, Skopljak (od 75. Masal), Arsenović (od 46. Naić), Ilić, Vidović, Uremović (od 65. Uremović), Lalić, Tomić, Nenadov.

ŠUMAR: Mladenović, Z. Miličević, Draganić, Sali (od 55. Lazić), Tomić, Mitrović (od 80. Popović), Obradović, Vračević (od 65. Simić), Ivanić, Draganović, Ragastovac.