OPŠTINA PEĆINCI, mesto prosperiteta
Utorak, 7. Septembar 2021.

Novi poraz Šimanovčana

Povratak

Veterani Fudbalskog kluba „Hajduk“ iz Šimanovaca pretrpeli su još jedan poraz u okviru Prve lige. Juče su, kao domaćini, poraženi od ekipe Sveti Stefan (Beograd) 3:5 (1:1). Golom Savića u 12. minutu domaćin je poveo, ali su gosti preko Blagojevića, posle samo par minuta igre, izjednačili na 1:1. Usledio je period igre u kojem su najstariji fudbaleri Hajduka dominirali i stvorili 4-5 izglednih prilika. Nažalost, sve su ostale neiskorišćene.

U drugom poluvremenu, gosti su imali više od igre i posle rezultatske klackalice zasluženo došli do pobede i novih bodova.

Sledećeg ponedeljka, Hajduk gostuje ekipi Taurunum iz Zemuna.

Rezultati 2. kola: Dunav (Veliko Selo) – Rekreativo (Beograd) 0:0, BUSK (Beograd) – Taurunum (Beograd) 0:1, Hajduk (Šimanovci) – Sveti Stefan (Beograd) 3:5, Radnički (Obrenovac) – PKB (Padinska Skela) 4:3, Policajac (Beograd) – Mladenovac 2:3, Kosovo i Metohija (Beograd) – Beograd 3:5 i Brodarac (Beograd) – BASK (Beograd) 9:3.

Tabela: 1. Brodarac (17:8) 6, 2. Sveti Stefan (10:6) 6, 3. Beograd (8:5) 6, 4. Radnički (7:6) 4, 5. Mladenovac (6:5) 4, 6. Taurunum (1:0) 4, 7. PKB (5:4) 3, 8. Rekreativo (0:0) 2, 9. Dunav (5:8) 1, 10. Policajac (4:6) 0, 11. Kosovo i Metohija (3:5) 0, 12. BUSK (3:6) 0, 13. Hajduk (3:7) 0 i 14. BASK (3:9) 0 bodova.