Ponedeljak, 16. Avgust 2021.

Pećinčani pobedom počeli sezonu u višem rangu

Na utakmici Vojvođanske lige – Jug, koju je juče u Futogu odigrao Donji Srem 2015 protiv domaćeg Indeksa, navijači se nisu ni smestili na svoja mesta, a već je došlo do promene rezultata, odnosno vođstva Indeksa: Nađ je uspeo da savlada Ristića. Rezultatska prednost zonaša iz Novog Sada nije demoralisala Donji Srem 2015, koji preuzima inicijativu i raspoloženi za igru Kokir poravnava rezultat. Najlepši trenutak na utakmici viđen je u 30. minutu: sjajnim lob udarcem Bojić šalje loptu iza leđa Subašića.

U nastavku utakmice bilo je vidljivo da su gosti iz Pećinaca fizički spremniji. Sudija Bošković u 73. minuti dosuđuje penal za Donji Srem 2015. Posle šuta Kokira sa bele tačke Subašić uspeva da kratko odbije loptu, koju ponovo prihvata Kokir i šalje je u mrežu za konačnih 1:3.

FUTOG. Stadion: FK Sofeks. Sudija: Nemanja Bošković (Sremska Mitrovica). Pomoćnici: Marko Gaćinović (Novi Sad) i Draško Relić (Sremska Mitrovica). Delegat: Milenko Golubović (Novi Sad). Strelci: 1:0 Nađ u 2, 1:1 Kokir u 16, 1:2 Bojić u 30, 1:3 Kokir u 73. minutu. Žuti kartoni: Barać i Stojanović (Indeks), Jurišić, Bojić, Zejić i Ljubojević (Donji Srem 2015).

INDEKS: Subašić, Gaćeša (od 55. Banjac), Barać, Vuković (od 60. Stojanović), Poštić (od 77. Jovanov), Klaić, Nađ, Samardžić, Milovanović (od 46. Zvekan), Panić, Ćuk.

DONJI SREM 2015: Ristić, Ješić (od 64. Radivojević), Mance, Jurišić, Nikolić (od 75. Pejčinović), Sekulić (od 75. Ljubojević), Kokir, Konestabo (od 51. Zorić), Bojić, Trifunović (od 64. Perišić), Zejić.