Ponedeljak, 19. Jul 2021.

Ni kiša u Prhovu nije zaustavila golgetere

Po tradiciji, prijateljska fudbalska utakmica uveličala je juče mesnu slavu u Prhovu. Rivali su bili članovi Opštinske lige Pećinci, Mladost 1935 i Kupinovo, koji su uprkos povremenoj kiši priredili publici zanimljivu sportsku priredbu sa čak 10 golova.

Prvo poluvreme je proteklo u prilično ravnopravnoj igri, u kojem je viđen samo jedan gol. Međutim, uvodni minuti nastavka utakmice protiču u totalnoj dominaciji Kupinova i već u 64. minutu bilo je 0:5. Gosti, potom, naglo popuštaju i dozvoljavaju ekipi Mladosti da se razmahne i da umanji prednost Kupinova. Ipak, pobedili su fudbaleri Kupinova, konačnim rezultatom 4:6.

Pred oko 50 gledalaca utakmicu je sudio Dragan Savić iz Prhova.

MLADOST 1935: M. Danilović, Stojšić, Prodanović, S. Danilović, Stošić, Petković, Krnjulac, Matić, Lešić, N. Vasić, Arsenović. Igrali su još: Petrović, M. Vasić, Tomašević, Vujaklija, Rajić, Milovanović, Sebastijan, Adam.

KUPINOVO: Đuričić, Milutinović, Jeftić, Stajčić, D. Vukić, N. Vukić, Balog, Ostojić, N. Bošković, Radošević, Zujić. Igrali su još: Radovanović, Lazić, J. Bošković, Marjanović, Arsenijević, Budimčić i Gavrilović.