Izveštaji sa fudbalskih utakmica i šahovskih mečeva pećinačkih klubova

FUDBAL

Vojvođanska liga – Jug

Borac – Sloboda 2:0 (1:0)

ŠAJKAŠ. Igralište: FK Borac. Sudija: Milan Čekičević (Morović). Strelci: Grgić u 33. iz penala i Banović u 74. minutu.

BORAC: Studen. M. Gavrilović, Kovanušić, Topić, Banović (N. Đurić), Miletić, S. Gavrilović, Grgić (M. Đurić), Milovac (Mitrović), Zečević, Đokić (Stanković).

SLOBODA: Oparnica, Stević, Đorić (A. Simić), Parmaković (Radošević), Lazarevič, M. Simić (Đorđević), Salkunić, Dimitrić, Vukotić, Kuburović, Jošić (Bogdan).

Sremska liga

Donji Srem 2015 – GFK Sloven 1:1 (0:0)

PEĆINCI. Igralište: SC „Suvača“. Strelci: Mance u 47. minutu (Donji Srem 2015), Maslić u 69. minutu (GFK Sloven). Sudija: Nemanja Ranković (Jarak). Žuti kartoni: Vukmanović, Jurišić, Konestabo, Čučković, Pejčinović, Mitrović (Donji Srem 2015), Samardžić, Puzić, Maslić (GFK Sloven). Crveni karton: drugi žuti: Samardžić (GFL Sloven).

DONJI SREM 2015: Jelača, Mrkela (A. Ljubojević), Perišić (Mitrović), Vukmanović, Jurišić, Veljović (Mance), Trifunović, Radivojević, Konestabo (Krivokuća), Čučković (Štetić), Pejčinović.

GFK SLOVEN: Veselinović, Kalajdžić, Samardžić, Jovanović, Topić, Puzić, Adamović, Maslić (Kondić), Stojiljković, Batalo, Kordolup (Dobić).

Napredak – PSK Putinci 9:0 (8:0)

(utakmica prekinuta u 53. minutu)

POPINCI. Igralište: FK Napredak. Sudija: Stefan Mušicki (Ruma). Strelci: Todorović u 11, 23, 43. i 50, Sremac u 31, 37. i 38. Savković u 28. i 32. minutu.

NAPREDAK: Nikolić (od 46. Stojanović), Poljak, Mirosavljević, Savković, Sremac (od 46. Ćalić), Todorović, Mrkajić, Đurić, Ružičić, Vukin, Jovanović (od 46. Radulović).

PSK PUTINCI: Borojević, Ćuk, Ranđelović, Galijaš, Cvetković, Mudrić, Grubić, Dereta i Knežević.

Gosti su doputovali sa devet fudbalera. Utakmica je prekinuta u 53. minutu, jer nisu imali minimalan broj igrača na terenu, pošto su dvojica napustila igru zbog povrede.

ŠAH

Vojvođanska liga – Srem

Banovci Dunav – Šimanovci 6:0

Rezultati po tablama: Dušan Sekulić – Aleksandar Stamatović 1:0, Radivoje Vencl – Slobodan Stošić 1:0, Marija Stanković – Slobodan Stošić 1:0, Slobodan Jovanović -Dejan Jovanović 1:0, Aleksa Alimpić – Spaso Ristivojević 1:0 i Ana Šakotić – Nebojša Zajelac 1:0.

Sloga (Inđija) – Deč 0,5:5,5

Rezultati po tablama: Goran Sinadinović – Vladimir Klasan remi, Bela Ipač – Uroš Petakov 0:1, Nedeljko Glavaš – Lazar Ladusinović 0:1, Dimitrije Marčeta - Dejan Živanović 0:1, Mile Pilja – Sava Živković 0:1 i Milorad Perović – Branislav Parkajić 0:1.

Zonska liga – Srem

Rudar (Vrdnik) – Pećinci 5,5:0,5

Rezultati po tablama: Karlo Jakupek – Miloš Đorđević 1:0, Mile Pavić – Božidar Jovanović remi, Zoran Avramović – Vojislav Popović 1:0, Voja Gusić – Zoran Vukjov 1:0, Petar Bognar – Jovan Jovanović 1:0 i Nova Jeftenić – Živko Petrović 1:0.