Utorak, 11. Maj 2021.

Šimanovčani ispustili pobedu

Juče je odigrana utakmica 21. kola Druge lige veterana u Šimanovcima između domaćeg Hajduka i Jedinstva iz Surčina. Već posle nekoliko minuta igre, golom Čestića, Hajduk je došao u vođstvo. Istri igrač se upisao u listu strelaca i u 14. i 28 minutu, te se činilo da je Hajduk pred još jednom pobedom. Nažalost dolazi do naglog pada u igri, te u gosti iz Surčina uspeli da do kraja poluvremena smanje prednost na 3:2, a u nastavku utakmice i da izjednače, tako da je rezultat od 3:3 bio i konačan. Već za dva dana, u 22. kolu, Hajduk gostuje Borcu iz Ostružnice.

Rezultati 21. kola: Belo polje (Obrenovac) - Rekreativo (Beograd) 2:1, Hajduk (Šimanovci) - Jedinstvo (Surčin) 3:3, Bubamara 2010 (Leštane) - GSP Polet (Beograd) 4:2, Boleč - Borac (Ostružnica) 3:2, TENT 1994 (Obrenovac) - Adaneks (Beograd) 2:0, Duga (Beograd) - Šećeranac (Beograd) 4:2. Danas igraju Kovilovo - Budućnost (Dobanovci).

Tabela: 1. Hajduk 44, 2. Rekreativo 37, 3. Boleč 37, 4. Duga 36, 5. Kovilovo 31, 6. Bubamara 2010 30, 7. Adaneks 30, 8. Jedinstvo 29, 9. GSP Polet 27, 10. Šećeranac 24, 11. Budućnost 23, 12. Borac 22, 13. TENT 1994 21 i 14. Belo polje 21 bod.