Ponedeljak, 29. Mart 2021.

Izveštaji sa fudbalskih utakmica pećinačkih klubova

VOJVOVOĐANSKA LIGA – JUG

Sloboda – Mladost 1:0 (1:0)

Vrlo tvrda, takmičarska utakmica. Posle prekršaja nad Đorićem u kaznenom prostoru Mladosti, sudija Štumpf je opravdano dosudio penal za domaćina, koji je Jošić pretvorio u gol i vođtsvo Slobode. Vredna pomena je velika šansa Bogdana u 75. minutu, kada je bio u poziciji „jedan na jedan“ sa golmanom Mladosti, Lolićem. U 85. minutu M. Simić je iz slobodnog udarca pogodio prečku gola ekipe iz Bačkog Jarka.

DONJI TOVARNIK. Igralište Slobode. Sudija: Željko Štumpf (Novi Sad). Strelac: 1:0 Jošić u 9. minutu iz penala. Žuti kartoni: Mićić, Dimitrić i Mandić (Sloboda), Đukić i Lovre (Mladost.

SLOBODA: Šivoljicki, A. Simić, Đorić, Mandić, M. Simić, Dimitrić (od 90. Štulić), Mičić (od 90. Ninić), Vukotić, Stević, Đorđević (od 64. Bogdan), Jošić.

MLADOST: Lolić, Vejin (od 46. Stojanović), Đukić, Vuletić, Stevančević, Lovre, Milovanović (od 83. Antonić), Kovačević, Vučković, Škavić (od 46. Stojaković), Kurtiši.

SREMSKA LIGA

Napredak – BSK 5:1 (5:0)

POPINCI. Igralište: Napretka. Strelci: 1:0 Todorović u 3, 2:0 Savković u 14, 3:0 Savković u 15, 4:0 Mrkajić u 17, 5:0 Radulović u 20, 5:1 Skorupan u 58. minutu iz penala. Sudija. Srđan Kavgić. Pomoćnici: Jovan Katić i Momčilo Miškulin (svi iz Rume). Delegat: Vlada Savić (Nikinci). Žuti karton: Mrkajić (Napredak).

NAPREDAK: Stojanović, Radulović (od 53. Puvalić), Poljak, Mirosavljević, Savković (od 46. Marjanović), Sremac (od 62. Čubrilo),, Mrkajić (od 53. M. Jovanović), Todorović (od 62. Ninković), Kočijašević, Vukin, Ružičić.

BSK: Sakan, T. Plemić, Mrvičin (od 66. Dragojević), Radovanović, U. Plemić (od 46. Zeljković),, D. Plemić, Skorupan, Cvijetić (od 83. Ćirić), Rankov (od 46. Ćirić), Tomić (od 66. Lukić) Naglić.

Sloga – Donji Srem 2015 1:2 (0:1)

VOGANJ. Igralište Sloge. Strelci: 0:1 Lj. Vukmanović u 20, 1:1 V. Vukmanović 65, 1;2 A. Ljubojević u 86. minutu. Žuti kartoni: Pupovac, Vukmanović, Petrović (Sloga), A. Ljubojević, Mrkela i Jelača (Donji Srem 2015). Crveni karton: Vukmanović, dva žuta (Donji Srem 2015).

SLOGA: Erceg, Matić (od 76 Dragutinović), Malinović (od 46. Bojić), Jovanović, Vukmanović (od 80 17), Jerković, Dostanić, Stanić, Petrović (od 85 5), Pupovac, Jorgić.

DONJI SREM 2015: Jelača, Konestabo, Mance (A. Ljubojević), Jurišić, Mrkela, Perišić, V. Vukmanović, Štetić, Pejčinović, Misini (Mitrović), Čučković (Trifunović).

MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK

Sremac – ČSK 2:1 (2:0)

Terenska inicijativa prvi put je „materijalizovana“ u 10. minutu, posle dosuđenog kaznenog udarca za Sremac, koji je u gol pretvorio Kresojević. U 40. minutu viđena je lepa akcija domaćina: Petar Majstorović se na sredini terena izborio za loptu, usledio je beg po desnoj strani i centaršut u kazneni prostor ČSK-a. Najbolje postavljen je bio Milan Marčeta, kojem nije bilo teško da savlada Gašića. Golom iz slobodnog udarca Dragičevića (posle velikog nesporazuma golmana Šljukića i njegovih saigrača iz odbrane Sremca), gosti iz Čortanovaca su uspeli da smanje prednost domaćina. Ipak, to je bilo sve što su uspeli da urade.

DEČ. Igralište: Sremca. Strelci: 1:0 Kresojević u 10, 2;0 Milan Marčeta u 40. i 2:1 Dragoćević u 48. minutu. Žuti kartoni: P. Tadić (Sremac), Pejić i Simić (ČSK).

SREMAC: Šljukić, Milan Marčeta (od 56. P. Tadić), Stojković M. Majstorović, P. Majstorović (od 65. Lilić), Kresojević (od 50. M. Petrović) Nedeljković, Stojčević (od 70. Marko Marčeta), V. Petrović, S. Tadić, Mili (od 46. Lapčić).

ČSK: Gašić, Pejić, Subotin, Đokić, Šponja, Stamenković, Dragićević, Matoš, Simić, Knežević, Vojnović (od 46. Dimić).

Dunav – OFK Brestač 0:3 (0:0)

NOVI SLANKAMEN. Igralište: Dunava. Strelci: 0:1 Marković u 68, 0:2 Sretković u 73. i 0:3 Kovačić u 90. minutu. Sudija: Damir Nikolić. Pomoćnici: Marko Đukanović i Darko Jovanović (svi iz Rume). Slobodan Milanović (Irig). Žuti kartoni: Marin i Sretković (OFK Brestač)

DUNAV: Kotarac, Loncović (od 46. Cincurak), Šuković, Jovanović, (od 46. Marčetić), Arsić (od 62. Srijemac), Kovanić (od 69. Drača), Bugarin (od 69. Rukavina), Radulović, Popadić, Ćirković, Mrđa.

OFK BRESTAČ: Mladenović, Obrenović, Marin, Milutinović, Stojkovski, Radosavljević, Marković, Cvetković (od 81. Vukosavljević), Sretković (Od 89. Jovićić), Kovačević.

Mladost – Kameni 6:0 (2:0)

BUĐANOVCI. Igralište. Mladosti. Strelci: 1:0 Prljić u 8, 2:0 Prljić u 20, 3:0 Prljić u 60, 4:0 Nešković u 71, 5:0 Đurđević u 75 i 6:0 Đurđević u 82. minutu. Sudija: Lazar Radovac (Ruma). Pomoćnici: Dejan Daljević i Dušan Šaponja (Stara Pazova). Delegat: Saša Bežanović (Popinci).

MLADOST: Milošević, Kovanović, Stjepanović, Nešković (Od 76. Krivošija), Stošić (od 76. Bakić)., Prljić, Cvetinović (od 76. Lilić), Đurđević, Jokić (od 71. Ljuštinić), Nović, Jugović (od 46. Košutić).

KAMENI: Bantić, Labuhar (od 71. Giolubović), Stančić, Dragaš (Od 71. Urošević), Vukić, Blanuša (od 46. Milenković), Radovanović, Asani, Šorak, Grujić, Sali.

OPŠTINSKA LIGA PEĆINCI

Sloven – Mladost 1935 1:2 (0:0)

SIBAČ. Igralište Slovena. Sudija: Milan Ćirak (Deč). Pomoćnici: Željko Savić (Deč) i Svetozar Jovanović (Popinci). Delegat: Dejan Đuraćis (Ašanja). Strelci: 1:0 Ćirkić u 65, 1:1 D. Vasić u 75, 1:2 D. Vasić u 80. minutu.

SLOVEN: Kardaš. Nikolić, Pejić (od 76. Lukić), Radaković, Čikić, Smiljanić, Beronja, Gajić (od 70. Balinović), Gmizić (od 70. Stanojević), Nenadov, Kovačević.

MLADOST 1935: Krstić, M. Vasić, Tošić, Budimčić, Poznanović, Krnjajić, Budulica, Dobrilović, Vasić, Gajić, Petrović.

Kupinovo – Vitez 3:1 (1:0)

KUPINOVO. Strelci: 1:0 Madžarević u 27, 2:0 N. Bošković u 51, 2:1 Matić u 67, 3:1 N. Bošković u 89. minutu. Sudija: Nenad Mihajlović (Šimanovci), Pomoćnici: Nikola Živanović i Nenad Vidakov (Sremski Mihaljevci). Delegat: Sloboda Orlović (Obrež).

KUPINOVO: Đuričić, Radovanović, Vilotijević, Plavšić, Lazić, Marjanović, Zujić, Stajčić, N. Bošković, Vukić, J. Bošković.

VITEZ: Prentović, Novaković, Milić, Šobić, Damjanović, Miodrag Radaković, Miloš Radaković, Ćurčić, Matić, Koldžić, Cucić.