Ponedeljak, 15. Mart 2021.

Izveštaji sa fudbalskih utakmica pećinačkih klubova

Vojvođanska liga – Jug

SLOBODA (DONJI TOVARNIK) –SREMAC VOJKA (VOJKA) 4:0 (1:0)

Po jakom pljusku, odigran je „sremski derbi“, dugogodišnjih rivala i sportskih prijatelja. Viđena su četiri gola i više neiskorišćenih prilika. Seriju pogodaka započeo je domaćin u 12. minutu: na centaršut Dragojevića sa desne strane, najviši pred golom Sremca bio je Jošić i to je bilo 1:0. S minimalnom prednošću domaćin je otišao na odmor.

Raspoloženi domaći igrači nastavljaju sa dominacijom na terenu. Već u 50. minutu posle velike gužve u kaznenom prostoru ekipe iz Vojke, najbolje se snašao Dragojević: trzaj glave u pravom trenutku za 2:0. Desetak minuta kasnije već je bilo 3:0. Sjajno proigravanje Vukotića, Dragojević golom materijalizuje, pošto je izašao kao pobednik u poziciji jedan na jedan sa protivničkim golmanom. Konačno, u 75, minutu, Lazarević rezantnim udarcem glave, šalje loptu u gol za konačnih 4:0.

DONJI TOVARNIK. Igralište: Slobode. Strelci: 1:0 Jošić u 12, 2:0 Dragojević u 50, 3:0 Dragojević u 62. i 4:0 Lazarević u 75. minut. Sudija: Nikola Čekičević (Sremska Mitrovica). Žuti kartoni: Đuričić, Vukotić, Šivoljicki i Mićić (Sloboda), Kuburović (Sremac). Crveni karton: Antunov (Sremac).

SLOBODA: Šivoljicki, A. Simić, Đorić, Mandić, Lazarević, M. Simić (od 80. Radošević), Dimitrić (od 70. Bogdan), Dragojević , Mićić (od Đuričić), Vukotić i Jošić (od 70. Đorđević).

SREMAC VOJKA: Travica , Kuburović , Turčinović, Radivojević , Šašić (od 75. Pavković), Vidović, Grujić, Knežević, Bosnić (od 80. Ranković), Antunov i Spalović (Od 85. Trajković).

Sremska liga

BSK (BEŠENOVO) – DONJI SREM 2015 (PEĆINCI) 0:1 (0:1)

BEŠENOVO. Igralište BSK. Strelac: 0:1 Konestabo u 17. minutu. Žutu kartoni: Radovanović, Stojanović i Naglić (BSK), Misni i Radivojević).

BSK: Šakan, T. Plemić, Mrvičin (od 46. Cvijetić), Radosanović, Stojanović (od 46. Zeljković, od 55. Rankov), D. Plemić, Skorupan (od 86. Jakšić), Lukić, Ćirić.Tomić, Naglić.

DONJI SREM 2015: Jelača, Mandić, Jurišić, Nikolić (od 65. Mitrović), Mrkela (od 609. Trifunović), Perišić (od 77. Štetić), Radivojević, Misini. Čučković (od 46. A. Ljubojević), Konestabo, Pejčinović.

NAPREDAK (POPINCI) – ŽELEZNIČAR (INĐIJA) 0:1 (0:0)

POPINCI. Igralište Napretka. Sudija: Filip Todić (Vrdnik). Strelac: 0:1 Miloš Mandić u 8. minutu. Žuti kartoni: Vasilić i Kočijašević (Napredak), Mandić, Dimitrijević, Vujasinović i Stojanović (Železničar). Crveni karton: Mrkajić drugi đžuti kartin 21. i 22. minut (Napredak).

NAPREDAK: D. Nikolić, Jovanović (od 75. Marjanović), Kočijašević, Ćalić, Poljak, Mirosavljević, Radulović, Mrkajić, Todorović, Vasilić, Ružičić,

ŽELEZNIČAR: Blagojević, Rakar, Plećaš, Branković, Mitrović, Mandić, Zorić (od 46. Ćojanović), Vujasinović (od 43. Kovačević), Mrđa, Sokolović (od 46. Lekić), Dimitrijević.

Međuopštinska liga Srem – Istok

DUNAV (NOVI SLANKAMEN) – SREMAC (DEČ) 0:5 (0:2)

Već uvodni minuti su pokazali u kom će se pravcu utakmica razvijati. U 15. minutu Milić se izborio za loptu, prosledio je uz levu aut liniju Predragu Tadiću: sledi odlično upošljavanje Stojčevića i to je 0:1. Prednost je Sremac uvećao u 43. minutu: Kresojević je iz ugla centrirao, Nedeljković posle skoka pogađa prečku, ali se lopta potom odbija u mrežu.

Dominacija Sremca nastavljena je i u drugom poluvremenu. Posle nespretne intervencije Kotarca, Predrag Tadić je u 75. minutu povećao prednost gostiju iz Deča. U 85. minutu na delu su bila braća Petrović: Vladimir Petrović je sa sredine terena uposlio brata Božidara, koji prelepim lob udarcem šalje loptu iza leđa Kotarca. Konačno, u 87. minutu 0:5: Lilić sjajno upošljava Petra Majstorovića, koji se oslobađa dvojice igrača Dunava i postiže još jedan gol Sremca.

NOVI SLANKAMEN. Igralište: FK Dunav. Sudija: Radovan Vejić (Buđanovci); pomoćnici: Bjelan Nikola (Hrtkovci) i Borisav Jovanović (Ruma). Delegat: Dragan Dokmanović (Inđija)Strelci: 0:1 Stojčević u 15, 0:2 Nedeljković u 39, 0:3 P. Tadić u 75, 0:4 B. Petrović u 85. i 0:5 P. Majstorović u 87. minutu. Žuti kartoni: Milišević i Dudić (Dunav), V, Petrović, M. Petrović i Nedeljković (Sremac).

DUNAV: Kotarac, Cincurak, Kovanić, Vučenović, Dudić, Surducki, Arsić (od 62. Srijemac), Jokić (od 62. Jovanović), Bugarin (od 26. Prelić), Milešević (od 60. Suković i Popadić (od 62. Oncović).

SREMAC: Šljukić, M. Marčeta, Stojković, M. Majstorović (od 72. V. Petrović), P. Majstorović, P. Tadić (od 80. B. Petrović), Kresojević (od 46. M. Petrović), Nedeljković, S. Tadić, Stojčević (od 72. Lilić) i Milić (od 46. Lapčić).

SREM (SREMSKI MIHALJEVCI) – POLET (NOVI KARLOVCI) 3:1 (0:1)

SREMSKI MIHALJEVCI. Igralište Srema, Sudija: Stefan Belić (Irig). Strelci: 0:1 Marinković u 35, 1:1 Andrić u 58, 2.1 Stojanović u 66. i 3:1 Bajlović u 90. minutu.

SREM: Cvetković, Milovanović (od 38. Ranković), Maričić, Andrić (od 78. Morača), Matrić, Rauković, Bosančić (od 78. Jovanović), Vesić (od 82. Nakić), Puljić, Bajlović, Stojanović.

POLET: Bašić, Savić, Kostić, Bakić, Popović, Karaklaić, Marinković, Koraćević, Kesić, Jović, Milić (od 82. Dančetović).

HRTKOVCI – OFK BRESTAČ 2:2

HRTKOVCI. Igralište FK Hrtkovci. Sudija: Bojan Pavlović (Ogar). Strelci: 1:0 Obrovac u 7, 1:1 Milutinović u 34, 1:2 Cvetkoviću 85. i 2:2 Rajda u 90. minutu. Žuti kartoni: Obrovac (Hrtkovci), Milutinović i Mladenović (OFK Brestač).

HRTKOVCI: Krpan, Međed (od 35. Savić), Konc, Pavličević, Manojlović, Kukić, Obrovac, Antonić (od 57, Rajda), Rudić, Glumčević, Šopalović (od 57. Perić).

OFK BRESTAČ: Mladenović, Topić (Jovićić), Obrenović, Milutinović, Đurić (Milosavljević), SRETKOVIĆ, Stojković, Cvetković, Marković, Radosavljević, Kovačević.

RADNIČKI (IRIG) – KAMENI (AŠANJA) 4:1 (1:0)

IRIG. Igralište Radničkog. Sudija: Nikola Mitrović (Dobrinci). Strelci: 1:0 Košutić u 44, 2:0 Spremić u 50, 3:0 Erkanović u 60, 3:1 Đorđević u 68. i Erkanović u 86. minutu. Crveni karton: Nikolić u 88. minutu (Kameni).

RADNIČKI: Savić, Potkonjak, Krstić, Vukotić, Košutić, Višnjivski, Šević, Erkanović (od 80. Nikolić), Mitrović, Spremić (od 65. Popović) i Popović.

KAMENI: Jovičić, Labuhar, Stančić, Blanuša, Dragaš, Živković (od 46. Đorđević), Marković, Asani (Od 65. Jovanović), Šorak (od 65. Nikolić), Grujić, Sali (od 65. Milenković).