Ponedeljak, 12. Oktobar 2020.

Juče odigran derbi Opštinske lige u Karlovčiću

U okviru 6. kola Opštinske lige Pećinci juče su se u Karlovčiću sastali domaći FK „Lovac“ i gosti iz Šimanovaca FK „Hajduk 1932“. Zanimljiv derbi Opštinske lige, gde je tokom prvog poluvremena domaćin bio ravnopravan rival šimanovčanima. Najzanimljiviji detalj viđen je u 16. minutu. Najpre je golom Vukašinovića Lovac izjednačio rezultat. Samo što su fudbaleri Hajduka 1932 krenuli sa centra, Krstović je dobro odmerenim udarcem lobovao istrčalog Borkovca.

Konačan rezultat Lovac – Hajduk 1932 2:6 (2:3), a ovom pobedom gosti su stvorili prednost od 8 bodova u odnosu na Lovac, što znači da je Hajduk 1932 na dobrom putu da se konačno plasira u viši rang.

Na igralištu Lovca u Karlovčiću utakmicu je sudio Bojan Pavlović iz Ogara koji je podelio ukupno 6 žutih kartona.

Lovac: Borkovac (Mirković), Bojković (od 82. Jovanović), V. Radosavljević (od 73. I. Radosavljević), Mitrović, Đ. Devrnja, Klinčarević, Gmizić (od 73. L. Devrnja), Bošković, Garašanin (od 75, Pavić), Vukašinović, Jevđenić .

Hajduk 1932: Milojević, Milovanović, Jovanović, Đurđević (od 46. Skopljak), Vračević, Belić, Masal, Mrkajić (od 68. Lemajić), Ilić (od 84. Masnikosa), Vagić, Krstović (od 78. Dinčić).