OPŠTINA PEĆINCI, mesto prosperiteta
Ponedeljak, 7. Septembar 2020.

Pet utakmica – pet pobeda

Povratak

U okviru 5. kola Vojvođanske lige – Jug, Sloboda je juče ugostila Cement iz Beočina. Nakon 90 minuta igre u Donjem Tovarniku evidentno je da Sloboda, u novoj sezoni, nastavlja čvrstim koracima napred: pet utakmica – pet pobeda, uz gol razliku 11:0.

Domaćin je poveo golom Vukotića u 5. minuta, posle proigravanja Salkunića. U 22. minutu Dragojević sjajno izvodi slobodan udarac i pogađa okvir gola Cementa. Par minuta kasnije i gosti su preko Baletića ozbiljno pripretili, ali sve dileme oko pobednika razrešio je golom Đorđević u 53, minutu: Dragojević mu je uputio jednu dugu loptu, a Đorđević je u situaciji „jedan na jedan“ sa protivničkim golmanom izašao kao pobednik.

Konačan rezultat Sloboda – Cement 2:0 (1:0).

Na igralištu Slobode u Donjem Tovarniku utakmicu je sudio Branko Grmuša iz Novog Sada, koji je podelio 6 žutih i 3 crvena kartona.

SLOBODA: Šivoljicki, Stević, M. Simić (od 65. Šobot), Lazarević, Salkunić (od 75. Jakšić), Aćimović (od 75. Đorić), Vukotić, Ninić, Štulić, Dragojević (od 65. Radošević), Đorđević .

CEMENT: Đurikin, Peković, Tomić, Jelić, Ungar, Bukvić (od 53. Sekulić), Baletić, Zeljković (od 75. Stojanović), Vilotijević, Zogović, Laković (od 51. Milikić).