Utorak, 1. Septembar 2020.

Šimanovački veterani na vrhu tabele

U okviru 2. kola Lige veterana juče su se u Leštanima sastali domaći tim Buba mara i gosti iz Šimanovaca veterani Hajduka. Posle sat vremena igre gosti su vodili sa 0:4. Međutim, u igri Hajduka dolazi do velikog pada i u razmaku od desetak minuta domaćin čak uspeva da poravna rezultat. Ipak, u 87. minutu Čestić postiže svoj gol, koji je Hajduku doneo nova tri boda. Utakmicu je sudio Filip Garović iz Beograda.

Konačan rezultat Buba mara 2010 (Leštane) – Hajduk (Šimanovci) 4:5

BUBA MARA 2010: Jovanović, Serafimović, Tošić, Smiljanić, Maletić, Milić, Nebojša Radović, Živković, Krstović, Žakula, Gajić. Igrali su još: Lazić, Sapundžić, Blagojević, Vasić, Nenad Radović, Pavlović, Radojević, Radojčić i Vujović.

HAJDUK: Košutič, Glumčević, Vasić, Kozar, Rikanović, Radosavljević, Nikolić, Knežević, Čestić, Savić, Gajić. Igrali su još: Radojev, Gužvić, Radojčić, Stojanović i Radivojević.

Rezultati utakmica 2. kola: Buba mara 2010 (Leštane) – Hajduk (Šimanovci) 4:5, Belo polje (Obrenovac) – Boleč 0:3, GSP Polet (Beograd) – Borac (Ostružnica) 2:2, TENT 1994 (Obrenovac) – Kovilovo 1:0, Rekreativo (Beograd) – Duga (Beograd) 2:1, Adaneks (Beograd) – Jedinstvo (Surčin) 3:3 i Šećeranac (Beograd) – Budućnost (Dobanovci) 3:3.

Tabela: 1. Hajduk (9:6) 6, 2. Rekreativo (4:2) 6, 3. Jedinstvo (7:4) 4, 4. Budućnost (6:5) 4, 5. Borac (4:3) 4, 6. Boleč (4:2) 3, 7. Buba mara 2010 (6:6) 3, 8. TENT 1994 (3:4) 3, 9. Adaneks (5:6) 1, 10. Šećeranac (4:5) 1, 11. Duga (3:4) 1, 12. Kovilovo (2:3) 1, 13. GSP Polet (3:6) 1 i 14. Belo polje (1:5) bez bodova.

Parovi 3. kola (7. septembar, 17.00); Hajduk – Belo polje, Borac – Adaneks, Jedinstvo – Šećeranac, Boleč – GSP Polet, Kovilovo – Buba mara 2010, Budućnost – Rekreativo i Duga – TENT 1994.