Nedelja, 23. Februar 2020.

Pobeda Popinčana u Šimanovcima

Popinački sremskoligaš suprotstavio se danas u prijateljskoj utakmici fudbalerima Hajduka 1932 u Šimanovcima. Golom Ninkovića Napredak je poveo u 30 minutu. Desetak minuta kasnije, Radošević prihvata jednu odbijenu loptu i šalje je iza leđa Milojevića. Čast domaćina, bar donekle, spasio je iskusni Čavić u 75 minutu, kada je savladao protivničkog golmana. Konačan rezultat Hajduk 1932 – Napredak 1:2 (0:2).

Na igralištu Hajduka, prijateljsku utakmicu sudio je Petar Maksić iz Šimanovaca.

HAJDUK 1932: Nukijević, Dragojević, Belić, Masal, N. Ilić, Lemajić, Vagić, Arsenović, Jovanović, M. Ilić, Vojkić. Igrali su još: Dinčić, Radivojević, Vidakov, N. Jovanović i Čavić,

NAPREDAK: Nikolić, Đurić, Vasilić, M.Ž. Jovanović, Vukin, Savković, Poljak, Puvalić, I. Jovanović, Ninković i Radošević. Igrali su još: Stojanović, M.S. Jovanović i Majstorović.