Nedelja, 9. Februar 2020.

Bez pobednika na Suvači

U prijateljskoj utakmici, pred nastavak sezone, na pećinačkoj Suvači danas su se sastali domaći smreskoligaš FK „Donji Srem 2015“ i gosti iz Donjeg Tovarnika zonaš FK „Sloboda“. Zanimljiva utakmica tokom koje su fudbaleri oba tima prikazali svoje kvalitete.

Do prve promene rezultata dolazi u 26. minutu. Nakon dobro ubačene lopte iz ugla Lukača, pred golom Slobode, najbolje se snašao Aćimović, koji je poslao loptu iza leđa Šivoljickog. Do poravnanja rezultata došlo je 12 minuta kasnije. Druga akcija zonaša iz Donjeg Tovarnika, nakon koje Bojić odlično proigrava Aćimovća, kojem nije bilo teško da savlada iskusnog Bašića. Konačan rezultat Donji Srem 2015 – Sloboda 1:1 (1:1)

Na Sportskom centru Suvača u Pećincima, pred oko 150 gledalaca, sudio je Branislav Grozdanić iz Ogara.

DONjI SREM 2015: Bašić, S. Radosavljević, Radivojević, Nović, Ragastovac, D. Radosavljević, Perišić, Tripković, Lukač, Puzić, Marković. Igrali su još: Jelača, A. Ljebojević, V. Ljubojević, Lukić, Perić, Radovanov ić, Mitrović i Najić.

SLOBODA: Šivoljicki, Lazić, Spasojević, Ninić, Bosiljkov, Šobot, Aćimović, Ristić, Bojić, Pazarski, Đuran. Igrali su još: Šljukić, Oparnica, Božinović, Jovičić, Javorac, Jakšić. Kočijašević.