Уторак, 16. Април 2024.

Наши атлетичари успешни на окружном такмичењу

На Атлетском стадиону у Сремској Митровици током протекле недеље одржано је Окружно такмичење у атлетици, на којем су ученици све три основне школе са територије наше општине забележили одличне резултате.

Ученици ОШ “Душан Вукасовић Диоген” из Купинова - Миша Јовановић (даљ) и Јована Миловановић (кугла), остварили су прво место и пласирали се на Међуокружно такмичење.

Ученици ОШ “Душан Јерковић Уча” из Шимановаца такође су бриљирали, а Данило Безбрадица (кугла) освојио је прво место и такође пласман на Међуокружно, док су његови вршњаци - Анђелка Вулетић (300м), Петар Дрљача (кугла), Нина Суботић (даљ), Снежана Инђић (кугла) и Вук Војводић (вис) освојили друга места у својим конкуренцијама.

Ученици ОШ “Слободан Бајић Паја” из Пећинаца такође су се прославили у својим дисциплинама. Вук Живанић (даљ) остварио је прво место и пласман на Међуокружно, док су Анђела Секулић (60м) и Драган Топаловић (60м) освојили друго место.