Општина Пећинци
Понедељак, 5. Август 2019.

Гости се показали као тврд орах

Повратак

По свему судећи, на пећиначкој „Сувачи“ почело је једно ново пријатељство. У контролној утакмици пред нову сезону у Сремској лиги, Доњи Срем 2015 имао је за ривала Будућност из Пилице код Зворника, која је члан Друге лиге Републике Српске - група Исток.

За разлику од претходних пријатељских утакмица пећиначког клуба, које су се завршавале убедљивим победама Доњег Срема 2015, овде је био „тврд орах“. Врло брзо је постало јасно да је противничка екипа врло јака, уиграна и добро припремљена. У 15. минуту, кратко одбијена лопта Новића долази до Васиљевића, који је шаље у небрањени део гола. Десетак минута касније постављен је и коначан резултат 0:2: Стевановић добро одмереним ударцем, мајсторски лобује Бантића.

ПЕЋИНЦИ – Игралиште: Спортски центар „Сувача“. Гледалаца: 100. Судија: Ненад Михајловић (Шимановци). Стрелци: 0:1 Васиљевић у 15, 0:2 Стевановић у 25. минуту.

ДОЊИ СРЕМ: Бантић, Весић, Новић, А. Љубојевић, Радовановић, Радосављевић, Максимовић, Пузић, Дугаљић, Марковић, Радивојевић. Играли су још: Митровић, Најић, Обреновић, Ристивојевић и В. Љубојевић.

БУДУЋНОСТ: С. Радић, Лукић, Ристић, Пајић, П. Радић, Марковић, Стевановић, Васиљевић, Кресовић, Росић, Лазаревић. Играли су још: Јефтић, Симић и Вукоичић.