Недеља, 4. Август 2019.

Заслужена победа домаћина

Још једна контролна утакмица дугогодишњих спортских пријатеља из Доњег Товарника и Салаша Ноћајског. Током првог полувремена пријатељске утакмице између ФК Слобода и ФК Будућност домаћин је имао више од игре. Своју доминацију материјализовао је у 25. минуту: Мркајић је лепо прихватио лопту на 16 метара од гола Јокића, окренуо се и добро одмереним и прецизним шутем послао је у гол.

У наставку утакмице равноправнија игра. Гости су најозбиљније припретили у 65. минуту, када је после ударца Јошића главом, лопта погодила стативу гола Шљукића. У прилично опуштеној игри утакмица је завршена заслуженом победом домаћина од 1:0.

ДОЊИ ТОВАРНИК – Игралиште: Слободе. Гледалаца: 50. Судија: Немања Деспотовић (Огар). Стрелац: Мркајић у 22. минуту

СЛОБОДА: Радосављевић, Бежановић, Кубуровић, В. Нинић, Драгојевић, Гаћеша, Ристић, Кордолуп, Ашћерић, Пазарски, Мркајић. Играли су још: Шљукић, Зељко, Босиљков, М. Радошевић, С. Радошевић, Митровић.

БУДУЋНОСТ: Јокић, Јошић, Јефтић, Радосављевић, Петровић, Опарушић, Станивуковић, Јанковић, Добо, Станић, Симеуновић. Играли су још: Чупић, Величковић, Јестретић, Старчевић.