Четвртак, 1. Август 2019.

Успешна нова провера Слободе

Фудбалери Слободе јуче су дочекали госте из Старих Бановаца ФК „Дунав“ у пријатељској утакмици. Већи део првог полувремена припао је гостима из Старих Бановаца. И када се очекивало да ће мреже мировати у првом делу утакмице, до промене долази у 40. минуту: Кордолуп идеално проиграва Мркајића, коме није било тешко да савлада Вукмировића. У наставку утакмице боља игра домаћина: у 60. минуту Пазарски прихвата једну одбијену лопту и шаље је у мрежу. Дивна прилика за 3:0 у 78. минуту: после шута Драгојевића и интервенције Недовића, лопта погађа пречку. Коначан резултат Слобода – Дунав (СБ) 2:0 (1:0).

На игралишту Слободе у Доњем Товарнику пред око 100 гледалаца судио је Бојан Павловић са помоћником Немањом Деспотовић из Огара.

Слобода: Радосављевић, Босиљков, Драгојевић, В.Нинић, Ђуричић, Гаћеша, Кордолуп, Ристић, Мркајић, Кубуровић, Пазарски. Играли су још: С. Нинић, Јеж, Митровић, Радошевић и Зељко.

Дунав: Вукмировић, Кукољ, Јаворац, Торбица, Мирчета, Кркобабић, Јакшић, Дујић, Лазић, Добреску. Ђокић. Играли су још: Недовић, Дражић, Николчић, Мрђа, Џанић, Милорадовић, Лукић, Чепрња, Арамбашић и Ђурко.

Следећу проверу изабраници Живка Будимировића имаће на свом терену у суботу 3. августа против Будућности из Салаша Ноћајског.