Понедељак, 27. Мај 2019.

Сремац шампион Општинске лиге

Јуче је у Дечу одиграна утакмица последњег 18. кола Општинске лиге Пећинци, у којој су се састали домаћи Сремац и гости из Сибача ФК „Словен“. Занимљива утакмица која је Сремцу донела планиране бодове и шампионску титулу за сезону 2018/2019. годину. Само захваљујући врло добром голману Бељину гости из Сибача су избегли убедљивији пораз. У првих тридесетак минута Словен је био мање-више равноправан ривал. После гола Милића, на терену је била, практично, само једна екипа и било је само питање колико ће победа домаћина бити убедљива. Коначан резултат Сремац – Словен 3:0 (2:0).

На игралишту у Дечу, пред око 150 гледалаца судио је Немања Деспотовић из Огара са помоћницима Дарком Живановићем из Карловчића и Ненадом Михајловићем из Шимановаца. Стрелци за Сремац су били: 1:0 Милић у 28, 2:0 Бачевац у 38, 3:0 Баћевац у 50. минуту.

СРЕМАЦ: Мирковић, Секулић, Недељковић, Даниловић, Мијатовић, Кресојевић (од 75. Г. Лудајић), М. Лудајић (од 60. Чупељић), Илић, Јуришић, Бачевац (од 60. Арсенијевић), Милић.

СЛОВЕН: Бељин, Кардаш, Тољага, Пејић, Н. Небригић, Смизић, Вукин, Л. Небригић, Николић, Симић, Смиљанић.