Општина Пећинци
Понедељак, 29. Април 2019.

Нова три бода за Товарничане

Повратак

Сремсколигаш из Доњег Товарника наставља победнички низ. Љубитељи фудбала из Доњег Срема са посебним нестрпљењем ишчекују 24. коло и један од дербија Слобода – Партизан (Витојевци). У оквиру 23. кола, у Доњим Петровцима, у суботу је одиграна утакмица између домаћих фудбалера и гостију из Доњег Товарника, а веома расположен за игру био је фудбалер Слободе Кубуровић, који је у свој салдо уписао гол и асистенцију.

Посебно је била узбудљива утакмица у првом полувремену, када је домаћин имао две сјајне прилике за гол: Дамњановић је погодио стативу гола Радосављевића, док је Јовановић шутирао преко гола. С друге стране, захваљујући, пре свега, расположеном Кубуровић, Слобода је била конкретнија: у 34. минуту Кубуровић са леве стране центрира, Мркајић је „заломио“ једног противничког играча и левом ногом савладао Башића. Предност Слободе је увећао Кубуровић, шутем са око десетак метара од гола домаћина, а после центаршута Кордолупа. Коначан резултат Доњи Петровци – Слобода 0:2 (0:1).

На игралишту у Доњим Петровцима, пред око 100 гледалаца судио је Миња Митровић из Ердевика, док су помоћници били Немања Ранковић из Јарка и Дејан Билић из Моровића.

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Башић, Путица, Сремчевић (од 46. минута Ћалић), Диклић, Ружичић, Матић, Тодоровић, Наић, Дамњановић, Јовановић, Јањуз (од 65. минута Опарушић).

СЛОБОДА: Радосављевић, Рагастовац, Јерковић, Нинић, Ђуричић, Кордолуп, Кубуровић, Мркајић (од 46. минута Ашћерић), Ранђеловић (од 65. минута Мајсторовић), Јеж (од 54. минута Милић), Драгојевић.