Понедељак, 8. Април 2019.

Велика победа Брестача у дербију Општинске лиге

У оквиру 11. кола Општинске лиге Пећинци, јуче су се састали ОФК „Брестач“ и ФК „Срем“ из Сремских Михаљеваца. У првих двадесетак минута, мање-више равноправна игра. Домаћин је дошао у вођство после убачене лопте из угла Инајетовића: пред голом Срема најбоље је био постављен Милетић. Занимљив је био други гол ОФК Брестача: Милетић у 35. минуту се одлучује на ударац, са преко 35 метара од гола гостију. Пред самим голом Срема, лопта незгодно одскаче и изненађује и прескаче Бантића. До краја утакмице, на терену је постојала само једна екипа. С друге стране, екипа из Сремских Михаљеваца је у сваком погледу разочарала и у својим редовима је имала само Светозара Матића, расположеног за игру. Коначан резултат ОФК Брестач – Срем 6:0 (4:0).

На игралишту Брестача, пред око 150 гледалаца судио је Горан Лазић из Ашање, који је 6 жутих картона и 2 црвена картона.

ОФК БРЕСТАЧ: Волчевски 7, В. Ковачевић 7 (од 50. Белић 7), Јокић 7, Стојковски 7, Марковић 7, Стевановић 7 (од 72. Цветковић 7), Инајетовић 7, Милетић 8, Лозанчић 7, Бошковић 7, М. Ковачевић 7 (од 60. Јовичић).

СРЕМ: Бантић 5, Турудић 5, С. Ранковић 5, Н. Ранисављевић 5, Пуљић 5, Андрић 6, С. Матић 7, Бајловић 5 (од 55. Бошковић), Накић 5, А. Ранковић 5, Ф. Матић 6.