Уторак, 2. Април 2019.

Нови бодови за Шимановчане

У оквиру 13. кола Треће лиге ветерана, шимановачки Хајдук гостовао је јуче Будућности у Добановцима. Почетак утакмице није ишао на руку гостима из Шимановаца: већ у 2. минуту Ђорић доводи Будућност у вођство. Десетак минута касније, искусни Кнежевић поравнава резултат.

У другом полувремену, преко Пилиповића и Игњатовића Хајдук долази до опипљивије предности, иако је у том периоду утакмице Будућност имала неколико сјајних прилика. У 80. минуту, после шута Масала, Радосављевић у желји да лопту избије главом у корнер, шаље је у сопствени гол. Срећом по госте, времена за преокрет није било. Коначан резултат Будућност – Хајдук 2:3 (1:1). На игралишту Будућности у Добановцима судио је Зоран Крстић из Београда.

БУДУЋНОСТ: Пешић, Мајкић, Кобић, Белић, Јаворов, Костић, Ђорић, Младеновић, Масал, Симовић, Ћетојевић. Играли су још: Чолаковић, Васиљевић, Тошић, Алексић и Кремановић.

ХАЈДУК: Ђермановић, Медић, Деврња, Васић, Глумчевић, Трајковић, Радосављевић, Безбрадица, Радојчић, Кнежевић, Пилиповић. Играли су још: Матић, Рељић, Игњатовић, Лековић, Стојановић и Радивојевић.

Трећа лига ветерана

Резултати 13. кола Треће лиге УВФК Београда: ПКБ (Падинска Скела) – Аданекс (Београд) 4:1, ТЕК Слога (Велики Црљени) – Торлак (Београд) 2:3, Будућност (Добановци) – Хајдук (Шимановци) 2:3, Синђелић (Угриновци) – Железник (Београд) 2:1 и Болеч – Лештане 2:1. Утакмица Синђелић (Београд) – Славија (Београд) игра се 2. априла.

Табела: 1. ПКБ (56:20) 31, 2. Хајдук (51:20) 29, 3. Железник (28:25) 21, 4. Славија (29:30) 19, 5. Будућност (32:31) 18, 6. Болеч (27:36) 18, 7. Синђелић (У) (26:28) 17, 8. Торлак (28:37) 16, 9. ТЕК Слога (21:30) 15, 10. Синђелић (Б) (24:28) 14, 11. Аданекс (20:33) 14 и 12. Лештане (18:42) 5 бодова.

Следеће коло (8. април, 17.00): Хајдук – Синђелић (У), Торлак – Синђелић (Б), Аданекс – Болеч, Славија – ПКБ, Лештане – Будућност и Железник – ТЕК Слога.