Четвртак, 28. Фебруар 2019.

Нова победа Слободе

Фудбалери Слободе из Доњег Товарника дочекали су јуче фудбалере Дунава из Старих Бановаца. Против српсколигаша из Старих Бановаца, лидер Сремске лигре приказао је веома допадљиву и ефикасну игру, иако је остало још неискоришћених прилика. Домаћин је повео у 25. минуту после центаршута из угла Драгојевића и одбијене лопте, коју је одлично прихватио Кубуровић и послао у небрањени део гола. Предност је дуплирана у 77. минуту на сличан начин: Драгојевић убацује лопту из угла пред гол Дунава, где је највиши у скоку био Владан Нинић. Неколико минута касније своје реализаторске способности на прави начин је показао искусни Јерковић, који је рутински савладао Тодоровића за коначних 3:0.

Пријатељску утакмицу између ФК „Слободе“ и ФК „Дунава“, на игралишту Слободе у Доњем Товарнику, судио је Бојан Павловић из Огара.

Следећу проверу, сремсколигаш из Доњег Товарника, има у недељу, када ће за ривала имати Будућност из Салаша Ноћајског.

СЛОБОДА: Радосављевић, Ранђеловић, В. Нинић, Рагастовац, Кубуровић, Кордолуп, Радошевић, Драгојевић, Јеж, Јерковић, Кнежевић. Играли су још: С. Нинић, М. Мајсторовић, Јанковић, Рашковић и Милић.

ДУНАВ: Вукмировић, Милићевић, Милинковић, Мачкић, Курјак, Дрча, Лазић, Мирчетић, Перишић, Јанковић, Рауковић. Играли су још: Тодоровић, Гуџић, Комазец, Јаворац, Миловановић, Матић и Ашћерић.