Недеља, 10. Фебруар 2019.

Друга припремна утакмица Слободе

У склопу припрема пред наступајући други део сезоне, фудбалери доњотоварничке Слободе састали су се данас на домаћем терену са фудбалерима БСК из Батајнице. Тренери оба тима имали су, углавном, на располагању све играче са којима располажу. У првих 45 минута без изгледнијих прилика. У 60. минуту виђена је „бомба“ Мркајића. На жалост по домаћина, лопта је прошла тик поред гола. Пар минута касније промена резултата: шут Калајџића са око 22 метра био је врло прецизан и лопта одседа у доњем десном углу гола С. Нинића. Други гол екипе из Батајнице и коначан резултат Слобода – БСК 0:2, постигао је Ристић у 83. минуту.

На игралишту Слободе у Доњем Товарнику, пред око 150 гледалаца судио је Бојан Павловић из Огара.

СЛОБОДА: Радосављевић, Јоргић, Рагастовац, В. Нинић, Кубурић, Ђуричић, Јанковић, Драгојевић, Ашћерић, Кнежевић, Јеж. Играли су још: С. Нинић, Шљукић, Јерковић, Мркајић, Радошевић, П. Мјсторовић, Ранђеловић, Милић, Кордолуп и Мајсторовић.

БСК: Ковачевић, Чепрња, Булат, Бранковић, Мишић, Гаћеша, Хелајзен, Каламбура, Панић, Кокир, Јеловић. Играли су још: Опачић, Миленковић, Зељко, Димитријевић, Ристић, Куртеша, Филиповић, Калајџић, Алексић и Ћирковић.