Недеља, 3. Фебруар 2019.

Прва контролна утакмица Слободе пред наставак сезоне

Данас је у Старој Пазови, одиграна пријатељска утакмица између ФК „Слободе“ из Доњег Товарника и ФК „Подриња“ из Мачванске Митровице. Сремсколигаш из Доњег Товарника одлично је отворио утакмицу. Већ у првим минутима лепа прилика за Слободу, када је Ашћерић одлично проиграо Јежа. У 17. минуту промена резултата: напад Слободе, који Кнежевић завршава на најбољи начин лоб ударцем.

Прилика за повећање предности пропуштена је у 19. минуту: после шута Кнежевића, лопта се одбија до Ашћерића, који одмах шутира. Срећом по Подриње, Релић избацује у корнер. Само минут касније Јеж пропушта још једну сјајну прилику. Да Јеж нема среће видело се и у 20. минуту, када је погодио стативу гола војвођанског ривала. И како то обично бива, казна за пропуштене бројне прилике стигла је у 43. минуту, када је Павловић изненадним шутем поравнао резултат.

Слобода се „држала“ и у првим минутима наставка утакмице. Међутим, у 60. минуту на убачену лопту из угла најбоље реагује Павловић и то је 1:2. У последњим тренуцима утакмице, Слобода губи лопту негде на средини лопте, а Живковић постиже гол за коначних 1:3.

На игралишту Спортског центра ФС Србије у Старој Пазови, пред око 50 гледалаца судио је Бојан Павловић из Огара.

СЛОБОДА: Радосављевић, Јоргић, Ђуричић, Рагастовац, В. Нинић, Радошевић, Драгојевић, Ашћерић, Кордолуп, Јеж, Кнежевић. Играли су још: С. Нинић, Шљукић, М. Мајсторовић, Мркајић, П. Мајсторовић, Ранђеловић, Јанковић, Кубуровић и Брковић.

ПОДРИЊЕ: Релић, Арсеновић, Филиповић, Пантић, Гашић, Пршић, Теодоровић, Павловић, Сарић, Ђурђевић, Брис. Играли су још: Ерцег, Чокањеловић, Радовановић, Мијаиловић, Арнаутовић, Иванковић, Рого, Требовац и Живковић.