Понедељак, 12. Новембар 2018.

Завршен јесењи део сезоне

Спуштена је завеса на јесењи део сезоне за клубове Општинске лиге Пећинци. Јуче је у Прхову одиграна одложена утакмица из 4. кола: Младост 1935 – Сремац (Деч) 0:4 (0:1). Са три нова бода Сремац се издвојио на табели и први део сезоне завршава на лидерској позицији.

Домаћин је био равноправан ривал у првих 45 минута, иако су гости из Деча преко Жељка Јовановића у 20. минуту дошли у предност. У 40. минуту након прекршаја над Савићем, судија Јовановић није дозволио предност домаћину, из које је Младост 1935, преко Радосављевића постигла изједначујући гол, који није признат. У наставку утакмице, физички спремнији гости су само увећали предност.

Прхово: Игралиште Младости. Гледалаца: 100. Судија: Светозар Јовановић (Попинци). Помоћници: Петар Максић (Огар) и Зоран Бербер (Пећинци). Делегат: Дејан Ђураћис (Ашања). Стрелци: 0:1 Ж. Јовановић у 20, 0:2 Јуришић у 68, 0:3 Бачевац у 70 и 0:4 Јуришић у 89. минуту. Жути картони: Јуришић и Кресојевић (Сремац).

МЛАДОСТ 1935: Крстић, Којић ( од 39. Радосављевић), Тошић, Н. Васић, Стојшић, Будулица, Познановић, Д. Васић, Савић, Ђекић, Крњулац (од 69. Томашевић).

СРЕМАЦ: Паликућа, Секулић, Мијатовић, Недељковић, Даниловић, М. Лудајић, Ж. Јовановић, Кресојевић, Јуришић, Г. Лудајић (од 46. Бачевац), Милић (од 74. М. Јовановић).