Понедељак, 5. Новембар 2018.

Нова три бода за Пећинчане

Јуче је на пећиначкој Сувачи одиграна утакмица 12. кола Међуопштинске лиге Срем између првопласираног ФК „Доњи Срем“ 2015 и другопласираног ФК „Крушедол“. Домаћини су савладали госте из Крушедола резултатом 2:1 и са нова три бода се учврстили на лидерској позицији.

Прво полувреме протекло је без голова, док је до промене резултата дошло већ у првим минутима наставка утакмице: у 47. минуту Марковић погађа противничког голмана и лопта завршава у корнеру. Након центаршута из угла Штетића, на правом месту је био искусни Марковић, који рутинским потезом доводи домаћине у вођство. Дестак минута касније Митровић повећава вођство Доњег Срема 2015 на 2:0, а част Крушедола у 87 минуту, прелепим голом, спашава Еркановић и то је било коначних 2:1.

Пећинци: Спортски центар „Сувача“. Гледалаца: 150. Судија: Јован Катић (Рума). Стрелци: 1:0 (47. минут) Марковић, 2:0 (55. минут) Митровић, 2.1 (87. минут) Еркановић.

ДОЊИ СРЕМ 2015: Јелача, Љубојевић (од 57. Радивојевић), Стојиљковић, Перишић, Митровић (од 75. Наић), Штетић, Весић, Обреновић (од 46. Радовановић), Ристивојевић, Новић и Марковић.

КРУШЕДОЛ: Тувеџић, Поткоњак, Моравек (од 46. Јовановић), Миланов, Гостојић (од 75. Радуловић), Клајић, Пешић, Еркановић, Плежаш, Ћук (од 55. Вукојевић), Марчетић.