Понедељак, 29. Октобар 2018.

Нерешено у Дечу

У оквиру Општинске лиге Пећинци јуче је одиграна утакмица 8. кола између домаћег Сремца из Деча и гостију ОФК Брестач. Прво полувреме домаћи фудбалери завршили су са два гола предности. Међутим, у наставку утакмице нису успели да сачувају предност и Брестачани изједначују резултат и са новим бодом сачували су лидерскиу позицију на табели. Коначан резултат Сремац – ОФК Брестач 2:2.

На полувремену, полазници Школе фудбала Сремца, под надзором младог тренера Владимира Кресојевића, одржали су „јавни тренинг“.

Деч: Игралиште Сремца. Гледалаца: 50. Судија: Зоран Бербер (Пећинци). Стрелци: 1:0 Даниловић у 3, 2:0 Бачевац у 35, 2:1 Цветковић у 50, 2:2 Стевановић у 80. минуту. Црвени картон: Жутић (Сремац), А. Сретковић (ОФК Брестач).

Сремац: Даниловић, Лудсајић, Секулић, Јуришић, Недељковић, Даниловић, Мијатовић, Јовановић, Милић, Кресојевић, Бачевац.

ОФК Брестач: А. Сретковић, Лозанчић, Стевановић, Инајетовић, Јокић, Свилар, Стојковски, Ковачевић (Н. Сретковић), Савић, Цветковић, Балиновић (од 46. З, Јовичић).