Среда, 17. Октобар 2018.

Више среће за Железничар на Сувачи

У оквиру предкола Купа Подручног фудбалског савеза Срем, на пећиначкој Сувачи данас су се састали домаћи тим ФК „Доњи Срем 2015“ и гости из Инђије ФК „Железничар“, који су имали више среће. Након првог полувремена, и нерешеног резултата у наставку утакмице у 60. минуту долази до првог гола који постиже домаћи тим, а у листу стрелаца се уписао Марковић који кажњава неуспелу офсајд замку гостију. Само 5-6 минута касније, на центаршут Лукића, у казненом простору Доњег Срема 2015 најбоље реагује искусни Јерковић, који поравнава резултат. У 80. минуту Љубојевић са леве стране улази у казнени простор гостију. Одбрамбени играч Инђије стартује на њега, али Љубијевић остаје на ногама и шутира поред гола Радошевића. Јерковић се уписао у листу стрелаца и у 88. минуту, а остаће запамћен и његов шут при самом крају утакмице, када је погодио пречку гола Јелаче. Коначан резултат Доњи Срем 2015 – Железничар 1:2.

На Спортском центру „Сувача“ данас је судио Маринко Ћирковић из Старих Бановаца, који доделио укупно четири жута картона: Стоиљковићу и Марковићу (Доњи Срем 2015), Лукићу и Ракару (Железничар).

ДОЊИ СРЕМ 2015: Јелача, Љубојевић, Стоиљковић, Перишић, Митровић, Штетић, Весић, Обреновић (од 46. Радивојевић), Ристивојевић (од 62. Наић ), Новић, Марковић.

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Радошевић, Димитројевић (од 55. Тркуља), Катарић, Кривокућа (од 43. Милиновић), Тица (од 75. Козијевић), Јерковић, Јуришић, Лукић, Ракар, Кекић, Мрђа.