Уторак, 9. Октобар 2018.

Нова победа шимановачких ветерана

Јуче је на терену шимановачког Хајдука одиграна утакмица 8. кола Треће лиге ветерана између домаћег Хајдука и гостију из Београда Аданекса. Ветерани Аданекса, били су равноправни само у првих двадесетак минута, до гола Филиповића. Резултатом 1:0 завршено је прво полувреме. У наставку утакмице, голови су се ређали као на траци: 2:0 Филиповић (50. минут), 3:0 Кнежевић (63. минут), 4:0 Филиповић (68. минут), 5:0 Глумчевић (71. минут), 5:1 Николић (80. минут), 6:1 Наић (82. минут) и 7:1 Честић (89. минут).

На игралишту Хајдука пред око 50 гледалаца судио је Бора Димитријевић из Београда, а помоћници су били Бранко Карловчин и Милош Бабић, такође из Београда.

ХАЈДУК; Ђермановић, Игњатовић, Медић, Деврња, Глумчевић, Трајковић, Радосављевић, Безбтадица, Кнежевић, Честић, Филиповић, Играли су још: Лековић, Катанић, Радојчић, Наић и Крстовић.

АДАНЕКС: Милосављевић, Лазаревић, Николић, Симоновић, Глушчевић, Малиш, Цвијић, Бабовић, Аврамовић, Стефановић, Јеремић. Играли су још: Тешановић, Јовановић, Јанковић и Сибиновић.

Резултати 8. кола Треће лиге ветерана: Хајдук (Шимановци) – Аданекс (Београд) 7:1, Будућност (Добановци) – Болеч 4:4, ТЕК Слога (Велики Црљени) – Синђелић (Београд) 2:1, Синђелић (Угриновци) – ПКБ (Падинска Скела) 0:5 и Лештане – Торлак (Београд) 2:3. Утакмица Железник (Београд) – Славија (Београд) игра се 9. октобра.

Табела: 1. ПКБ (30:8) 21, 2. Хајдук (31:13) 17, 3. Железник (12:8) 14, 4. Синђелић (У) (19:15) 13, 5. Будућност (21:20) 12, 6. ТЕК Слога (13:12) 12, 7. Славија (12:11) 10, 8. Синђелић (Б) (15:18) 10, 9. Аданекс (12:21) 7, 10. Торлак (16:28) 6, 11. Болеч (16:30) 6 и 12. Лештане (8:21) 2 бода.