Понедељак, 8. Октобар 2018.

Нова победа Слободе

Јуче је у Доњем Товарнику одиграна утакмица 8. кола Сремске лиге између домаће Слободе и гостију из Доњих Петроваца. Фудбалери Слободе надмоћнији на терену однели су победу резултатом 4:1.

Најлепши детаљ на утакмици виђен је у 10. минуту: Драгојевић је одузео лопту на око тридесетак метара од гола Башића и после пар тренутака уследио је одличан шут у небрањени део гола. У 20. минуту „карактеристична слика“ за Слободу: Кресојевић је убацио лопту из угла пред гол гостију, највиши у скоку био је Нинић, који је главим шаље у мрежу. Лепу акцију акцију Слободе у 54. минуту „крунусао“ је поготком Рагастовац. Ољача у 80. минуту смањује предност домаћина, да би у 87. минуту сјајним шутем и голом „ставио тачку“ Кордолуп.

Јучерашња победа Слободе је лепа најава пред велики дерби 9. кола Сремске лиге Партизан – Слобода, који се игра 13. октобра у Витојевцима.

На игралишту Слободе пред око 150 гледалаца судио је Стефан Мијановић из Адашеваца, који је поделио укупно 6 жутих картона.

СЛОБОДА: Радосављевић, Рагастовац (од 80. Јеж), Јоргић, Митровић, Нинић, Ђуричић, Кордолуп, Кнежевић (од 56. Радошевић), Трбовић (од 53. Ашћерић), Кресојевић, Драгојевић.

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Башић, Деврња, Диклић, Вукајловић, Ољача, Чворков, Јовановић, Недимовић, Дамјановић , Шаша, Бузаш.