Понедељак, 1. Октобар 2018.

Победа Ловца на домаћем терену

Јуче је у Карловчићу на игралишту Фудбалског клуба “Ловац” одиграна утакмица 4. кола Општинске лиге Пећинци. Домаћи тим дочекао је госте из Шимановаца ФК “Хајдук 1932” и на домаћем терену остварио убедљиву победу од 6:1. Фидбалери Ловца током утакмице показали су надмоћ на терену, а победа би била још убедљивија да је Дороњски искористио казнени ударац.

КАРЛОВЧИЋ: Игралиште: Ловца. Гледалаца: 100. Судија: Горан Лазић (Ашања). Стрелци: 1:0 Пантовић у 11. минуту из казненог ударца, 2:0 Ђорђевић у 16, 3:0 Бошковић у 48, 3:1 Ковачевић у 50. минуту, 4:1 Д, Гарашанин у 75, 5:1 Д. Гарашанин у 80, 6:1 Вукашиновић у 85. минуту. Жути картони: М. Гарашанин (Ловац,) Босанчић и Јовановић (Хајдук 1932). Црвени картон: Масникоса (Хајдук 1932).

ЛОВАЦ: Мирковић, Новаковић, Глушац, Миличевић, Деврња, Бошковић, Ковачевић (од 46. М. Гарашанин), Пантовић (од 64. Павловић), Ђорђевић, Дороњски (од 73. Д. Гарашанин), Вукашиновић.

ХАЈДУК 1932: Пејаковић, Јовановић, Божић, Живановић, Босанчић, Арсеновић, Рачић, Ковачевић, Симоновић, Сељими, Пиперин (од 46. Чугаљ, од 60. Масникоса).