Уторак, 11. Септембар 2018.

Нерешено у Угриновцима

Јуче је у Угриновцима одиграна утакмица 3. кола Треће лиге ветерана, између дугогодишњих спортских пријатеља домаћег Синђелића и Хајдука из Шимановаца. Гости су повели голом Кнежевића већ у 15. минуту, да би Синђелић поравнао резултат преко искусног Кошутића десетак минута касније. Током већег дела утакмице Хајдук је имао иницијативу, али без праве игре у завршници. Код постизања гола, Кнежевић се повредио, што се у игри вететрана из Шимановаца умногоме осетило, као и изостанак Честића. Коначан резултат Синђелић – Хајдук 1:1.

На игралишту Синђелића у Угриновцима пред око 100 гледалаца, судио је Бора Димитријевић из Београда.

СИНЂЕЛИЋ: Јовановић, С. Зоркић, З. Зоркић, Кљештан, Шарић, Бојић, Гордић, Кошутић, Косановић, Стегњајић, Ђоколић. Играли су још: Драгомировић, Алексић, Богићевић, Јевремовић, Јовичић, Нешковић, Комазец, Д. Мамић и М. Мамић.

ХАЈДУК: Ђермановић, Рељић, Медић, Деврња, Глумчевић, Трајковић, Радосављевић, Безбрадица, Наић, Кнежевић и Радојчић. Играли су још: Игњатовић, Јаковљревић, Куљанин и Крстовић.

Резултати 3. кола: Синђелић (Угриновци) – Хајдук (Шимановци) 1:1, ТЕК Слога (Велики Црљени) – Железник (Београд) 0:0, Будућност (Добановци) – Лештане 2:0, ПКБ (Падинска Скела) – Славија (Београд). Утакмица Синђелић (Београд) – Торлак (Београд) игра се 11. септембра, док меч Болеч (Београд) – Аданелс (Београд) није регистрована.

Табела: 1. ПКБ (15:1) 9, 2. Хајдук (9:5) 5, 3. Будућност (6:4) 5, 4. ТЕК Слога (4:3) 5, 5. Железник (3:1) 5, 6. Синђелић (У) (7:3) 4, 7. Синђелић (Б) (3:2) 4, 8. Славија (3:5) 1, 9. Торлак (4:9) 1, 10. Лештане (2:8) 1, 11. Болеч (1:9) 1 и 12. Аданекс (0:6) 0 бодова.