Понедељак, 10. Септембар 2018.

Победа Хајдука на домаћем терену

Јуче је у Шимановцима одиграна утакмица између домаћег ФК „Хајдук 1932“ и гостију из Ашање ФК „Камени“, у оквиру првог кола Општинске лиге Пећинци. Свега пет минута је делило госте од победе у премијерном колу Општинске лиге Пећинци. Хајдук 1932 је почео врло слабо и неорганизованим акцијама је покушавао да учини нешто више. Камени у 72. минуту долази до предности, када је Шорак на најбољи начин искористио неодлучност одбране домаћина. И када су сви и очекивали да Ашањци кући однесу бодове, разиграо се најискуснији фудбалер на терену и појачање Хајдука 1932, Милан Босанчић, који је у размаку од 4-5 минута постигао два гола.

На игралишту Хајдука у Шимановцима, пред око 150 гледалаца, судио је Петар Максић из Огара, који је током 90 минута поделио 8 жутих картона и један црвени картон.

ХАЈДУК 1932: Пејаковић, Ускоковић, С. Илић, Босанчић, Јовичић , Арсеновић, Н. Илић 7, Ковачевић 7 (Крстовић од 56, Петровић од 81), Динчић, Шпадијер (Пиперин од 46), Живановић.

КАМЕНИ: Митровић, Лабухар, Станчић (Цвејић од 61), Балабан, Драгаш, Станчић, Бошковић, Н Марковић (Николић од 52), Шорак, Радојчић, Јовановић. (П. Марковић од 46).