Четвртак, 30. Август 2018.

Слобода се пласирала у финале Купа

Јучерашњом победом у гостима над Купиновом Слобода из Доњег Товарника се пласирала у финале Купа Фудбалског савеза Срема за подручје Фудбалског савеза Пећинци, где ће за ривала имати пећиначки Доњи Срем 2015, који је у претходном колу Купа био слободан. Коначан резултат: Купиново – Слобода 0:4 (полувреме 0:2).

КУПИНОВО: Гледалаца 50. Судија: Бранислав Грозданић (Огар). Стрелци: 0:1 Јоргић у 40. минуту, 0:2 Кордолуп у 43, 0:3 Кордолуп у 53, 0:4 Кордолуп у 86. минуту.

КУПИНОВО: Саџак, Стајчић, Лукач, Будимчић, Маријановић, Милутиновић, Балог, Радивојевић, Зујић, Милијашевић, Гавриловић.

СЛОБОДА: Шљукић, Гемери, Митровић, Јоргић, Рагастовац, П. Мајсторовић, Радошевић, Кордолуп, Ашћерић, Јеж, Нинић.