Општина Пећинци
Уторак, 28. Август 2018.

Успешан деби ветерана Хајдука

Повратак

Победом против Лештана од 5:1, шимановачки Хајдук је успешно стартовао у новој сезони. Иако је ово тек прво коло Треће лиге ветерана ФС Београда, Хајдук је почео да потврђује високе амбиције.

Као домаћин, повео је голом Честића у 12. минуту. На 2:0 повисио је у 19. минуту прелепим голом Безбрадице; убачену лопту из угла, главом послао је у небрањени део гола. Трећи гол Хајдука био је дело Честића у 26. минуту и то је уједно био резултат првог полувремена. Најлепши гол на утакмици виђен је у 59. минуту: из слободног ударца (са око 25 метара) Безбрадица је савладао противничког голмана. Уследио је период опуштања домаћих играча, што су гости из Лештана, голом Радојевића у 80. минуту, знали да искористе. Коначни резултат 5:1 поставио је искусни Радосављевић у 86. минуту.

Резултати првог кола Треће лиге ветерана:

ОФК Синђелић (Угриновци) –Торлак (Београд) 6:1, ПКБ (Падинска Скела) – Болеч 8:0, Хајдук (Шимановци) – Лештане 5:1 и ТЕК Слога (Велики Црљани) – Славија (Београд) 1:0. Вечерас играју Синђелић (Београд) – Аданекс (Београд), а 30. августа, Будућност (Добановци) – Железник (Београд).