Недеља, 19. Август 2018.

Пећинчани стартовали победом

Пећиначки Доњи Срем 2015, који у нову сезону Међуопштинске лиге Срем улази са шампионским амбицијама, стартовао је са победом. Јуче је, као домаћин на Сувачи, у оквиру првог кола, победио Обилић из Кукујеваца 2:1 (полувреме 1:1).

После неспоразума одбране домаћина и неспретне реакције голмана Јелаче, који је промашио лопту, Радивојшић се уписао у листу стрелац у 19. минуту. Свега пар минута касније, поравњање резултата: после шута Штетића, Медаковић одбија лопту, али само до Марковића, који је рутински шаље у мрежу. Победоносни гол, Доњи Срем 2015 постиже опет преко Марковића, на проигравање Митровића, после лепе ајкције, која је била започета на средини терена.

Како нам је рекао Горан Обреновић, први помоћник тренера Дејана Ракића, с обзиром да је прва првенствена утакмица и да има још доста да се ради, Пећинчани могу бити задовољни.

„Победили смо и то је најважније. Прави Доњи Срем 2015 очекујем за пар кола. Имамо одличне играче, али још увек недовољно спремне. Идемо коло по коло и верујемо да ће на крају све бити уреду“ – рекао је Обреновић.

На Спортском центру „Сувача“, пред око 150 гледалаца судио је Бранислав Љубинковић из Руме.

ДОЊИ СРЕМ 2015: Јелача, Љубојевић, Стоиљковић, Перишић, Н. Митровић (од 66. Радивојевић), Штетић (од 78. Дроњак), Весић, Обреновић (од 46. Бероња), Новић, Радовановић, Марковић.

ОБИЛИЋ: Медаковић, Рудић, Медић, Ускоковић (од 61. Поповић), Балић, Радивојшић (од 61. Љиљак), Блажиновић, Меничанин (од 70. Чавић), Зец, Дроњак, Делибашић.